Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó pasi, akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó pasi, akiért nyáladzik a legtöbb nő és tudja is magáról, hogy jól néz ki, szóval még ők is gyakran kell visszajelzés, nem mindig biztosak a dolgukban?

Figyelt kérdés
Tehát ha megakarnak ismerni egy szintén nagyon dekoratív lányt, akkor ők is izgulnak, hogy vajon bejönnek a csajnak, meg ha pl a lány nem ír rájuk akkor elbizonytalanodnak, hogy lehet, hogy mégse az esete?
2012. dec. 6. 23:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
28! Ez aranyos volt :D Na de ez a nőben nem lát már egy idő után titokzatosságot, meg kiszámítható nyitott könyvvé válik ez miért baj? Ez megint csak jellem függő,hogy kinek rossz, kinek jó. Egyszerüen nem elvárás,hogy a nő valamivel is megjátsza magát, hogy izgalmas tudjon maradni, hogy ne unódjon ki. Ezzel ellentétben a férfi az unható ha túl kedves. A nő nem. De mint írtam egyénfüggő, mert kétféle férfi van, van aki tényleg azt szereti ha összeugatnak, vagy néha távolságtartóvá válik a nő, de van aki meg az állandó összesímulást igényli. Ez ugyanolyan nagy kategoria, mint vannak azok a férfiak akik kihívásnak tartják felszedni meghódítani a nőt, és vannak azok, akik szinte semmit nem tennének érte, inkább azt várják el,hogy a nő szedje fel őket. Egyszerüen nem mindegy hogy milyen jellem vagy, hogy milyen nő való melléd. Én erre jöttem rá. Nem való mindenki mellé mindenki. Van akiknek tehát egyáltalán nem jelent unalmat ha egy nő "nyitott könyvvé" válik. Annál rosszabb, ha nem tudja a szeretetéhségét megfelelően kiélni rajta.
2012. dec. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!