Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kiábrándító lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kiábrándító lenne?

Figyelt kérdés

Ma találkozok a barátommal, 2 hete nem voltunk együtt. Úgy gondolom, hogy mindennek meg van a helye és nem tartom jó ötletnek azt, hogy egy parkban markolássza a fenekem, esetleg benyúljon a nadrágomba. Ezért inkább leállítanám és az előbbi mondatot elmondanám neki. Ez kiábrándító vagy nem túl nagy kérés?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. dec. 7. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
kiábrándító, had csináljon ott nyugodtan amit akar. De ha te nem vágysz rá akkor már nem szereted.
2012. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd csak le szépen. A parkban? Ekkora proli lenne? Nem tud várni negyed órát míg elértek hozzátok vagy hozzájuk?
2012. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kis huncut, már tudja mi lesz...
2012. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég ! Ilyen hidegben parkban ? Én már 15 fokban nem mentem parkba a barátommal arra hivatkozva hogy hideg van. nála vagy nálunk szoktunk lenni.

Kérdésedre válaszolva,ne hagyd hogy nyilvánosan nyúlkáljon,oké hogy megfogja a feneked de ne markolássza és főleg ne nyúljon be a nadrágodba. Én már láttam ilyet és szerintem undorító és ízléstelen mások előtt. Szólj neki nyugodtan ! Ha kanos menjetek fel hozzá/hozzátok.

18/L

2012. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Az előző találkozókból indultam ki :)
2012. dec. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!