Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentetek már szét az anyagiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentetek már szét az anyagiak miatt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom,folyton van valami kiadás,még fiatal vagyok,és ugye ezeket a szülő állja

és emellett nincs pofám még bulizásra is kérni (meló kilőve,mert annyira kicsi városban élek,hogy itt nemigen van diáknak).

Mindemellett a párom folyton sorolja,hogy bulizni kéne.

Attól félek,hogy ha meg is mondom neki ,hogy mi a helyzet,és el is fogadja,akkor is éket fog ez verni közénk.

Meg fogja unni,hogy sosem tudunk menni sehova....meghívatni meg nem fogom magam.

Félek,hogy elveszítem...


2012. okt. 9. 15:32
 1/3 Évike147 ***** válasza:
Mindenképpen beszéld meg vele, legyél őszinte, mert ha csak húzod a dolgot és füllentesz, és okokat találsz ki akkor csak bonyolítod a kapcsolatotokat, Ha szeret Téged, akkor megfog érteni :)
2012. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ezért elhagy akkor egy szánalmas vesztes, már neharagudj és akkor jobbat érdemelsz majd nála.

Meglehet érteni, hogy nemtudsz mindennap bulizni menni amit nem is kéne.Amúgy vannak költségmentes jó időtöltés egy kapcsolatban.

Ha ezért kidobna akkor nemérdemelne meg.

2012. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem dobna ki,egyáltalán nem,tudja milyen helyzetben vagyok.

De azért mégiscsak ott van bennem h ez tényleg a későbbiekben gond lesz....

2012. okt. 10. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!