Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy férfi tekintete, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfi tekintete, ha?

Figyelt kérdés

Hatetszik neki egy nő? Hogy néz a nőre?


Komoly válaszokat várnék, nem hülyeségeket. Egy konzervatív férfinél aki nem tárulkozik ki, látható?


2012. dec. 7. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknál nem látható, nálam sem.
2012. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ktk312 ***** válasza:
100%
Valamelyik nap elég csúnyán néztem egy lányra, aki tetszik, de nagyon nem is tudok mosolyogni csak úgy. Szeretném jelezni neki, hogy tetszik ezért kénytelen vagyok mosolyt erőltetni az arcomra :D De először megijedt tőlem, azt hiszem... xd
2012. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mosolyt kellene kapnom, ha kedvel? Egyéb pillantások?


Pl: nevet-e a szeme, avagy az a jó, hogyha mélyen, komolyan elmerül a tekintete az enyémben?


Ezekre gondoltam.

2012. dec. 7. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.Nem láttam még az arcom amikor olyan lányt bámultam aki tetszett.Néha csak vigyorgok mint egy retardált,ráadásul akaratom ellenére.
2012. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ktk312 ***** válasza:
Én amikor szemezni akarok szerencsétlennel akkor próbálkozom mélyen, bölcsen :D értelmesen nézni a szemébe. Amikor már beszélünk akkor szoktam vidámabban nézgelődni. Próbálom kifejezni, hogy élvezem a társaságát.
2012. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bizonyos szinten minden harmadik nő tetszik, ezért nem lehet a tekintet(em)ből semmit sem kiolvasni.

A másokkal való viselkedését, kommunikációját tudnád összehasonlítani a veled való kommunikációval.

2012. dec. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két szemmel.

Komolyan: en konzervativ vagyok, es ram az a jellemzo, hogy nem a nezes modja a meghatarozo, hanem annak az idotartama.

Mi konzervativak -masokkal ellentetben- nem szeretunk pofakat vagni a nonek, nem nyaljuk vegig a sznakat, nem kacsintunk. hosszan nezzuk, ameg visszanez.


21F

2012. dec. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a konzervatív?
2012. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy akkor beszelunk, ha van mit mondanunk.
2012. dec. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan. Nem az a fajta, aki bárkihez odamegy csevegni csak úgy.
2012. dec. 9. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!