Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember akinek/akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Van olyan ember akinek/akire az önbizalom növelő "tevékenységek" nem váltak be/nem hatottak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a sokak által javasolt edzésre/gyúrásra, meg a munkahelyre, előléptetésre, stb. önbizalom növelő dolgokra, hogy tényleg van olyan ember, hogy ezek a dolgok tényleg nem javítanak az önbizalmán, esetleg még ront is az állapotán? (Mondjuk ezt kétlem, de azért megkérdem ezt is)
2012. dec. 7. 23:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem tudom.én számtalan pszichológiai könyvet elolvastam,jártam pszichológusnál is,tettem bátor dolgokat,amiket soha de soha nem gondoltam volna magamról hogy megteszem,de ezektől sem lett több az önértékelésem.

az az igazság hogy én a kinézetemmel nem vagyok jóban,pl.túl magas és vékony vagyok,és úgy érzem ezért nem tekintenek nőként rám a férfiak.mindegyik azt mondja,milyen magas vagyok.csoda ha nincs önbizalmam??

Szóval én azt vettem észre magamon hogy néha van csak olyan hogy van önbizalmam,pl amikor mozgok valamit,biciklizés,tánc,stb úgyhogy most próbálok több mozgást beiktatni az életembe.Ja meg persze nem ártana egy férfi aki megbecsül,és olyannak fogad el,amilyen vagyok,nem akar folyton megváltoztatni,stb.

neked van partnered kedves kérdező?mert az sem mindegy,hogy érzi-e az ember hogy olyan van mellette aki szereti és büszke rá,ez is növeli az önbizalmat.

L/26

2012. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok!


Kedves Utolsó!


Én pont azért akarok önbizlamat, hogy lehessen mellette valaki, aki szeret. Mert, úgyebár nektek nőknek egy férfinál kell az önbizalom, és a magabiztosság, különben csak "jó barát" lesz belőle.

2012. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem sajna nincs senkim. :S Se barátnő, se baráti társaság. Pár napja kezdtem el közmunkán dolgozni, de ott jó fej munkatársakkal hozott össze a sors. :) Jó! Igaz, nem egy leány álom, de minden munkát meg kell fogni amit csak lehet. :) Visszakanyarodva a kérdésedhez, egyetlen egy munkatársat találtam akivel tényleg most jól elvagyok. Reggel meg munka után, megszokott hívni egy kávéra, és én is úgyszintén. Csajozni nem szoktam ha fenn vagyok a városban. Megnézem őket persze, de egyszerűen nem láttam olyan csajt akire azt tudnám mondani, hogy szívesen összejönnék vele. Mondták már, hogy járjak el bulizni, mert hogy fiatal vagyok még (21 éves), meg stb,stb... de nekem nem a világom a bulizás. Nekem nem tetszenek azok a zenék amik ott szólnak, meg azok a dolgok amik ott szoktak folyni. Lényeg a lényeg, élem az életemet, lassanként, ha kell morzsánként is, de összefogok szedni magamnak annyi önbizalmat, hogy azzal majd később sikereket tudjak elérni az életben. (Ha nem is nagyot, de egy párkapcsolatban reménykedek :) )
2012. dec. 11. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!