Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti szemügyre veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti szemügyre veszitek a pasi hímtagját, ha olyan nadrágban van, ami láttatni engedi azt?

Figyelt kérdés
Huhh, az én tekintetem ma egy pillanatra "oda" tévedt egy ismeretlen pasi "azon" tájékára, suliban, folyosón, de tényleg csak egy pillanatra, később nagyon szégyelltem magam, remélem, senki nem vette észre...
2012. dec. 8. 04:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nadrág lehet az? Üveg?
2012. dec. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát a múltkor a Jóska elfelejtette begombolni a sliccét. Mondtuk is neki, hogy felesleges is, mert döglött madárnak nem kell kalitka.
2012. dec. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
hát én nem néztem eddig oda...nem is tervezem :D
2012. dec. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A hímet azt igen. A tagját nem.
2012. dec. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ugyanmáá csajok ...

nálunk az uszodában a lányok ugyanígy "nem néznek oda", közben meg mást sem hallunk, mint hogy melyik srácnak mekkora és mennyire lehet átlátni az úszónacin (azon az igen átlátszó térdnadrágon) ..

szal jahhh ez ilyen :XD


Sok az álszent lány, ez tény, de sztem nyugodtan megmondhatjátok, mi se vagyunk hülyék :)

2012. dec. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom oda szoktam nézni. :D

Nő vagyok, szabad, ha a pasik a melleinket stírőlik, akkor nekem ne okozzon szégyenérzetet, ha lepillantok :D

2012. dec. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi történt volna ha "lebuksz"?Elégettek volna mint valami boszorkányt?
2012. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6ossal értek egyet, ha ök nézhetnek, mi miért ne?

amúgy edzésen a fiúk fecskébe vannak, azt meg nem nagyon lehet nem észrevenni..

2012. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fürdőnadrágon kívül is van még szitu, mikor oda-oda pillant az ember. Szerintem sincs benne semmi rossz. Ők is néznek, de még ennél sokkal jobban.
2012. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

persze h nincs benne semmi rossz, csak én a lányok álszentségét nem bírom legtöbbször ...


na meg nem arról a bizonyos fecske-fürdőnaciról beszélek, az még piskóta a térdúszóhoz képest, mert az meg aztán olyan extra vékony és átlátszó anyagból van, h sok úszó direkt ezért vesz alá egy "rendes" fürdőnacit is, mert különben kb annyira látszik a farka, hogy akár felesleges is az úszót magára venni, majdnem ugyanaz :XD

2012. dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!