Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti szemügyre veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti szemügyre veszitek a pasi hímtagját, ha olyan nadrágban van, ami láttatni engedi azt?

Figyelt kérdés
Huhh, az én tekintetem ma egy pillanatra "oda" tévedt egy ismeretlen pasi "azon" tájékára, suliban, folyosón, de tényleg csak egy pillanatra, később nagyon szégyelltem magam, remélem, senki nem vette észre...
2012. dec. 8. 04:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát van még olyan szitu, valóban, pl. nudistrand :D

ott a maga valóságában megcsodálhatod a fiúk berendezését ...

2012. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem minden lánnyal előfordul, hogy megnézi egy pasinak mi van a lába között

és nem csak az úszónadrágnál, hanem egy szűkebb farmernél is lehet nagyobb csomagokat látni :D

vmelyik nap meg öcsém egyik haverja nálunk aludt és reggel láttam alsógatyában, egy olya szűkebb boxer volt rajta és hát annak a 18 éves srácnak akkora farka lehet huhh hogy csak néztem :)))

2012. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es:

háhá na jah. Sokszor a kis vézna cingársrácnak 5x akkora a berendezése, mint a kigyúrt 2 m-es kopasznyakúnak, és ez igen vicces tud lenni. Bár van egy tippem, a lányok melyiket választanák :D Persze szigorúan csak úgy tudat alatt ...


Azokat a csajszikákat meg nagyon bírom, akik nem álszenteskednek a témában, és persze "a méret nem számít" ellenére azért órákig tudják kivesézni, hogy melyik srácnak mekkora van hehehee :D

de hát így egészséges ez, szal sztem nincs ezzel baj, sőt, az lenne a baj, ha nem érdekelné őket. Nem?

2012. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!