Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisség bizarr kérdés: ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisség bizarr kérdés: ha valakit meg akarnak erőszakolni és menstuál, akkor mi van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint lányról/nőről van szó,természetesen...
2012. dec. 8. 14:36
 2/7 anonim válasza:
32%
Ki ismeri a nagy lufifújó gyereket aki be szokott tenni ide egy két lufifújós videót?
2012. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát! Véres lesz a pasi farka!

De miért kell megerőszakolni?

2012. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha egy ilyen féreg idáig vetemedne nem nagyon érdekelné hogy menstruál-e a nő vagy sem.
2012. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is láttam a lufifújós videót, de tök sz.ar. a kérdésre válaszolva...mi is a kérdés? kivel mi van, a nővel,vagy a hapsival?
2012. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Ha megtörténik, ugyanaz van, mint bármikor: 20 év börtön. A megakarás nem büntetendő. Kissé bizarr a kérdésed...
2013. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gáz, de nekem is eszembe jutott már. Meg akar egy pasi valakit erőszakolni, és letépi a bugyiját, és egy televérzett betét marad a kezében. Nem mintha ez ne lenne természetes meg ilyenek, nő vagyok, nem idegen tőlem a menstruálás, de bennem is felmerült. A válasz meg, feltételezem az, hogy aki ilyen féreg, hogy ilyet csinál, annak mindegy.
2017. febr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!