Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Miért van az, hogy a mai korombeli srácoknak van barátnője? Minden normális srác foglalt? 24 L

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 22:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Erzesem szerint nem az itt a kerdes, hogy mi miert van... jo, persze egy onvizsgalat es a kornyezetem, korulmenyeim vizsgalata is fontos lehet ilyen esetben.


De a fo kerdes megiscsak az, hogy mit es hogyan kell tenni azert, hogy talalj magad melle valakit.

Tagitani kell a mozgasteredet, miutan elgondolkoztal azon, hogy mik az igenyeid, te milyen vagy, milyen ember illene hozzad, akkor ennek fuggvenyeben kell uj helyeket megismerni, uj hobbikat kiprobalni, uj tarsasagokba bekerulni, olyan kozegben mozgolodni, ahol nagyobb esellyel talalkozhatsz valakivel, aki illene hozzad.


A mierteken is lehet gondolkozni, de ha tul sokaig teszed ezt, az megoli az asszertivitast. Szoval menj es keresd a lehetosegeket az ismerkedesre, mert olyan nincs, hogy mindenki foglalt!

2012. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

15/31 tegnap 23:18

Nagyon nagy lángésznek kell lenni ahhoz, hogy kitaláld mire utaltam ezzel..

2012. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

én azt vettem észre, hogy a korod-korunk beli lányok a 30-35 körülieket keresik inkább.

amúgy érdekes kérdés, mert az összes magát rendesnek tartó lány azt mondja, hogy a rendes pasik foglaltak. továbbá az összes magát rendesnek tartott srác azt mondja, hogy a rendes lányok foglaltak.

hm...

2012. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!