Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Miért van az, hogy a mai korombeli srácoknak van barátnője? Minden normális srác foglalt? 24 L

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 22:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
48%
Illetve építteti :D
2012. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nem foglalt minden normális srác, én ismerek sok olyat, aki teljesen normális, még nagyon jól is néz ki, minden rendben van vele, tapadnak is rá a csajok, de olyan nőt keres, aki minden elvárásának megfelel.

És lehet, hogy ez így fura, de az én barátom is így volt vele sokáig, mielőtt összejöttünk, és mi tényleg nagyon összeillünk. Ha korábban összejött volna olyan lánnyal aki csak külsőre, vagy csak belsőre megfelelő neki, akkor benne lehetett volna már régóta egy középszerű kapcsolatban, így viszont hogy szabad volt, volt esélye megtalálni a hozzá illő lányt.

És nem ő az egyetlen normális férfi, aki így gondolkodik, találhatsz még te is ilyet.

21L

2012. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen egyébként, bár őt nem mondanám korunkbelinek, jóval 30+.

Viszont ő is várt a tökéletesre.

Szerény személyemben meg is találta :D

2012. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Még a rábólintásnál, nem tudta szegény, hogy egy tyúkhúslevest sem tud megfőzni időre... :)
2012. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
54%
Azt én főztem :DD
2012. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Rád is gondoltam, csak bevettem a fogalmazásgátlót már.
2012. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

mert: egyrészük tinilányokkal jön össze hogy könnyen irányíthassa őket, meg mert nincs önbizalmuk és úgy érzik, csak egy 5-6 évvel fiatalabb lány tekinti őket férfinak - ami időnként igaz is lehet.

vagy lehet hogy a 30-as bulák jönnek be nekik akik "érettek", a mama-típusú nőket perferálják, itt is önbizalomhiány, tudatosan vagy tudatalatt azt hiszik aki "kiélte" már magát az nem fogja őket megcsalni - és általában az idősebbekre jellemző hogy már mindent kipróbáltak amit akartak.

vagy lehet hogy úgy gondolkoznak mint én, a hátuk közepére se kívánnak valakit aki folyton számonkér, követel, tilt, ellenőrízget, belefötör a magánleveleikbe, vitázik minden piti dolgon és piócaként tapad, elvárja hogy a nap 24 órájából 25-öt Vele töltsön a másik.

persze, egy csomóan nem ilyenek viszont aki csupa ilyen rossz tapasztalaton van túl az már előre paranoiás és nincs kedve ismerkedéssel nyűglődni ha úgyis ez a vége -gondolja - mert azelőtt mindig úgy volt.

2012. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
35%
Én meg naivan azt hittem talán áldott állapotban vagy.
2012. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
65%

Én is így érzem, és a baráti körömben nemrég óta én vagyok az egyedüli szingli. Pl meghívnak egy bulira, megkérdezem, hogy kik lesznek, és ez a válasz: hát ott leszünk mi, meg a Krisztáék, a Tibiék, a Gyuláék, a Vikiék, meg te.

Már ezer éve csak én vagyok az egyes szám, miééééért van ez?:D ez már tényleg kezd frusztráló lenni. 25/L

2012. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ez szerintem azért van, mert amikor voltatok 18-20 évesek, akkor azt az embert visszautasítottátok, aki meg tudott volna halni értetek, azóta meg csak átbasztak titeket a normális palik azóta meg már rég foglaltak lettek, és hátramaradt a maradék, vagy az elkeseredett normális palik, akik már rég nem olyan szenvedélyesek és lelkesek az elején, mint amilyenek voltak akkor. :D
2012. dec. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!