Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok bunkón viselkedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok bunkón viselkedő pasikról?

Figyelt kérdés

Volt már olyan ,hogy egy pasi bunkóskodott , de aztán észbekapott és normálissan kezelt ? Arra gondolok ,hogy nem tekintett igazán nőként az adott lányra ,de később megjött az esze és meglátta , hogy rendes a csaj és abbahagyta a tahóságot , esetleg normális kapcsolat is lett végül ?

Vannak pasik akik nem képesek igazán szeretni és egyik nő sem jó nekik ?



2012. dec. 8. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ügyességük,hogy elhitetik a nőkkel hogy majd megváltoznak.Fenét.
2012. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az aki annak bizonyul az akkor menthetetlen is ? Soha nem lesz normális ?
2012. dec. 8. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki próbált bunkó lenni, az nagyon rosszul tette. Engem nem érdekel mennyire süllyedek le a szintjére, ha ez kell, akkor ez kell. Nekem nagyobb a pofám, rosszabbul jár.
2012. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D
2012. dec. 8. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
én is eléggé bunkóskodó szoktam lenni, amikor találtam egy ugyanilyen srácot..na az kegyetlen volt:D jó értelemben:) általában csak nevettünk már egymás bunkósságán, végül pedig egymással már nem is voltunk olyan bunkók:)
2012. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni , hogy a bunkó megjegyzéseket bántásnak szánja , humoros akar lenni , vagy csak simán semmibevesz emberileg , meg mint nőt . :(


Lehet ,csak félreértem ? De nem gyerek egyikünk sem 30 felett ,nem vár az ember ilyen viselkedést egy pasitól .

2012. dec. 8. 23:54
 7/8 ArchLord válasza:
Természetesen én is szoktam bunkón viselkedni. Van amikor azért, h gyorsabban tudjak érvényt szerezni az állításomnak (sokszor bejön), de van mikor csak a saját magam szórakoztatására (gyakorlatilag nincs utána elszámolni valóm, hiszen nem a bnőm, feleségem...olyan durvát meg nem mondok, h vér folyjon). Persze ha közel áll hozzám az illető akkor 2x is meggondolom, h bunkózak e vele. Sőt velem is fordult már elő, h azért bunkóztam mert tetszett egy lány (mint az óvodában, azért húzza a lány haját mert tetszik neki), aztán végül nem lett belőle semmi és alább hagyott a bunkózás is :DD Lehet, h ez volt a viselkedése hátterében, de ha már nem érdekled akkor úgysem fog tovább bunkózni, szvsz.
2012. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ArchLord válasza:
Ja és még valami! A bunkóság és a nem tud szeretni, nem járnak együtt kéz a kézben. Attól még lehet nagyon jó párkapcsolat, ha bunkóskodott. Csak meg kell ismerni a másikat jobban. Ha nem tudod hova tenni a dolgot, akkor beszéljétek meg miért viselkedik így, tisztázni kell, ahogy egy értelmes emberekhez illik. És ki tudja még jó is kisülhet belőle! :) Na ennyit akartam, remélem segítettem vmicskét... és sikerült helyreállítanom férfitársam becsületét :DD
2012. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!