Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Isten megbocsájtja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isten megbocsájtja hogy csókolóztam egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok és tisztában voltam azzal is hogy ez mekkora bűn, amikor megtettem. Keresztény vagyok bár még nem tértem meg. Járok gyülekezetbe is. Mit tegyek? Ezt Isten megbocsájtja vagy a pokolra kerülök mindenképp?

2012. dec. 9. 18:17
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
5%
Külön gratulálok a kérdés kiírójának!! Valszeg soha nem bocsátja meg xD
2012. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Mókusgyilkos ***** válasza:
41%

na de h tényleges választ is adjak: anno 9.be kötelező olvasmány volt a biblia hát maradjunk annyiba h "hívő lettem" nap mint nap "imádkozok" azért h NE LÉTEZZEN ISTEN! mert ha igen akkor ritka nagy pszichopata a csóka XD

minden esetre ha jól emlékszek sehol nem rendelkezik arról h ne smárolhatnál másik csajjal.. így konkrétan.. és mint azt a BTKból már tudjuk ahol kiskapu van ott jól érzi magát a magyar :)

2012. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
16%

Nem kerülsz pokolra , és megbocsájtja Isten :):D


üdv: az ördög

2012. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
11%
Hát, ha jó csajjal, akk tuti:D
2012. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
36%
semmi rossz nincs ebben :D
2012. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom... :/

De mindenesetre gyónd meg! :)

(Vagy mi az izét kell csinálnotok... :S)

2012. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy Isten mindent megbocsát. A csók szerintem nem olyan nagy dolog, amiért pokolra kerülnél. Én nem látok benne rosszat, ha egy keresztény lány - akár egyszer is - megcsókol egy másik lányt. Egyébként miért csináltátok? Nekem nincs semmi bajom ezzel, csak kíváncsi vagyok, hogy lehetett rávenni egy gyülekezetbe járó lányt a csókra... :)
2012. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Isten minden bűnt megbocsájt,ha őszintén megbántad.

Emlékezz ,,Teljes szívemből bánom minden bűnömet,mert azokkal a Jóistent megbántottam. Erősen fogadom,hogy a bűnre vezető utat és alkalmat kerülöm" Te már nem követed el többször,és kerülöd az alkalmat.


Üdv: egy keresztény

2012. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
90%

Nyugi, nem vétkeztél. Egyik parancsolatban sincs ugyanis ilyesmi. A "ne paráználkodj!" parancsot a katolikus és néhány protestáns egyház szövege tartalmazza, de tévesen, mert a héber eredetiben ez úgy hangzott: "ne törj házasságot!".

Mit jelent az, hogy kereszténynek vallod magad, de nem tértél meg? Nem kereszteltek meg vagy nem merítkeztél be? Szerintem ha annak vallod magad, akkor nem kell ehhez külön "megtérés", de lehet, hogy egyháza válogatja. Viszont ami a Bibliát illeti, meg a Tízparancsolatot, ott az eredeti szöveg az irányadó, nem amit a félrefordítók belemagyaráznak.

2012. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:

Isten szeret téged, és szeretné hogy hozzá kerülj, ezért megbocsátja.

De természetesen tenned is kell valamit, bocsánatát kell kérned, és igyekezni hogy többé ilyen ne fordulhasson elő, vagy hasonló.

Aki meg azt mondja hogy minden pap pedofil, azok szemét emberek, engem is megölnétek csak azért mert keresztény vagyok? Vagy beléptetek a kommunista pártba?

Mert lassan itt tartunk, üldözd a keresztényt, oszt észre sem veszitek hogy ti is ugyan olyanok lesztek, sőt rosszabb!

2012. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!