Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Isten megbocsájtja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isten megbocsájtja hogy csókolóztam egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok és tisztában voltam azzal is hogy ez mekkora bűn, amikor megtettem. Keresztény vagyok bár még nem tértem meg. Járok gyülekezetbe is. Mit tegyek? Ezt Isten megbocsájtja vagy a pokolra kerülök mindenképp?

2012. dec. 9. 18:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Isten teremtette a homoszexuálisokat is :)
2013. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
0%
Isten mindent megbocsált ha kéred. Kivéve a Szent Szellem káromlást. Még ha gyilkosságot is követ el valaki, azt is megbocsáltja. De csak ha kéred Őt. Kezdj el Bibliát olvasni...akkor megérted ezeket. Szodoma és Gomora, az özönvíz előtt az emberek óriás mértékű szexuális bűnökben éltek. Pl a melegek. Ez szembemegy az igével. Isten akkor elpusztította azokat az embereket. De gondolom ezeket tudom már : ) Térj meg minél hamarabb és menj bűnvallásra. Ne az olyan paphoz aki elmondat veled x miatyánkot. Az nem ér semmt se!!
2013. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Egy korábbi válaszoló vagyok, a hitlerezőnek mondanám, hogy igenis ellene voltak a női homoszexualitásnak, még jelük is volt, a fekete háromszög (mint a férfiaknak a rózsaszín vagy a zsidóknak a Dávid-csillag, a háromszögből erednek bizonyos mai kvír jelképek), a helyzet mindössze annyi, hogy a leszbikusok üldözését kevésbé sikerült megvalósítaniuk. De a nácik munkálkodásának volt köszönhető, hogy a 20-as-30-as évekre felszabaduló női homoszexualitás újra titkolt lett ~50 évig.

Egyébként meg Hitlerék is csak politikai fegyverként használták a homoszexualitás-ellenes elveket, állítólag durva dolgok mentek az SS-ben.

2013. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Persze hogy megbocsajtja,cssak őszintén gyónd meg !Jézus is az irgalmasságot tanitja,hidd el ha őszinte lélekkel állsz elé feloldozást nyersz !
2013. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ember vagy, emberi ösztönökkel és érzelmekkel. Ha neked egy lány karjának ölelése jelenti a boldogságot akkor éld meg azt és ne áltasd magad egy férfival, ha nem vagy vele boldog. BOLDOGSÁG a kulcsszó, úgy légy az, ahogy neked jó és ne legyen rossz neked, mert félsz és az "elfogadott" norma szerint akarsz élni, de boldogtalanul.
2013. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem bocsájtja meg!!

Mindenképpen a pokolra kerülsz, így most már akár gyilkolhatsz is. Nem változtat semmin.

Csak nyugodtan!

2013. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

15:58


Ezek szerint egy gyilkos a mennyországba kerül, de egy meleg pár, akik együtt éltek 50 évig a pokolba.

gratulálok a vallásodhoz. tipikus.

2013. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Istent nem egy gonosz Istenként kell elképzelni, hanem ő egy jóságos Isten, aki nagyon szeret téged, bár bűneinkért büntetést érdemlünk, de Isten csak egy bűnt nem bocsát meg, amit te nem bánsz meg és nem imádkozol érte..:)
2013. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!