Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Isten megbocsájtja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isten megbocsájtja hogy csókolóztam egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok és tisztában voltam azzal is hogy ez mekkora bűn, amikor megtettem. Keresztény vagyok bár még nem tértem meg. Járok gyülekezetbe is. Mit tegyek? Ezt Isten megbocsájtja vagy a pokolra kerülök mindenképp?

2012. dec. 9. 18:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

A filmek valóban tanítják ezt, hogy gerjedelmet növeljenek.

Te szeretetre vágyódsz. És a filmek azt sugallják, hogy így veszélytelen (nincs lehetőség a fogamzás következményére). - Ez a sikk a nyugati országokban külön pénz szerzési mód, filmre venni.

Kérdésedben benne van, hogy ez önmagadban is egy megoldandó kérdés. A szüleiddel, testvéreiddel rendben van a kapcsolatod?

Édesapáddal hogy vagy? Édesanyáddal? A lányok nagyon sokszor a szülőnél meg nem kapott szeretet miatt keverednek kalandba, idő előtt.

Kérdezd meg attól a másiktól, ezt a lánny-lánnyal csókot hány esetben gyakorolta már - másokkal???

Talán ő csábított el?

Ha többet írsz, talán több értelmes választ kaphatsz.

Persze, a névtelenség önmagában még teszi lehetővé, hogy mindent leírj, akik ismernek, így is rád ismerhetnek.


Mivel bocsánat kérés jut az eszedbe, ha van erőd egészséges sportra, mozgásra, tevékenységre, akkor ez nem lesz számodra folytatás. Az azonos nemhez való kapcsolat sk esetben csak kellő intimitással kezelhető.

A szeretet igénylése, vagy inkább a hiánya minden féleképen jelen van az életedben.

2012. dec. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Sokáig én is gondolkoztam h bűn-e... aztán rájöttem hogy Isten azt akarja hogy nekem jó legyen, és ha nekem úgy jó h egy lánnyal csókolózom akkor szerintem nincs ellenvetése. :)

pokolra semmiképp sem kerülsz, mondjon akárki bármit is. pokolra a gyilkosok, a pedofilok és a hasonlóak kerülnek, nem pedig egy jólelkű ember aki azzal amit tesz nem árt senkinek!

2012. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

19-es vagyok, ismét. Nem bűn ha lányok csókolóznak egymással, mert ezt az egyházak, sőt, még a Szent Inkvizíció is (!) mindig is elnézték, nem tartották véteknek. A férfi homoszexualitást annál inkább! A Bibliában ugyanis van egy szentencia arról, hogy "Isten szemében utálatosság". Ezért kellett bujkálnia például egész életében Leonardo da Vincinek és még sokaknak, mert ha kiderül, az halálbüntetést vont volna maga után. Megjegyzem, hogy 70-80 évvel ezelőtt még sok ország büntető törvénykönyve is tiltotta a homoszexualitást. (Hitler a zsidók mellett szintén üldözte a melegeket, de érdekes módon, a leszbikusokat nem bántotta ő sem.)

Nos, ha az Inkvizíció és még Hitler is elnézné ezt neked, no meg a Tízparancsolat szerint sem minősül bűnnek, mitől félnél? Tedd fel a kérdést magadnak: kinek ártottál ezzel? A másik lánynak? (Mert ha erőszakkal, akarata ellenére smároltad le, az már tényleg vétkes dolog.)

2012. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

"Aki meg azt mondja hogy minden pap pedofil, azok szemét emberek, engem is megölnétek csak azért mert keresztény vagyok? Vagy beléptetek a kommunista pártba?

Mert lassan itt tartunk, üldözd a keresztényt, oszt észre sem veszitek hogy ti is ugyan olyanok lesztek, sőt rosszabb!"


Inkább a keresztények üldözik a melegeket.

Ti szidhatjátok a melegeket, uszíthatjátok az embereket ellenük, de ha valaki ezt kifogásolja akkor már egyből játsszátok az áldozatot, hogy titeket üldöznek.


A keresztények erőszakolták ki, hogy nemsokára Ugandában egy olyan törvényt fogadnak el, hogy a melegeket ki kell végezni.

2012. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
82%
A homoszexualitás nem bűn!!!!!!!!!
2012. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van annak, aki azt írta, a homoszexualitás nem bűn. Isten szeret minket, mindenkit. Azt akarja, hogy boldogok legyünk. Nő vagyok, és nem tudok kapcsolatot kialakítani férfiakkal, mégsem érzem magam bűnösnek. Ha már idézetek: "Szeressétek egymást, ahogy én szeretlek titeket!" Isten szeretetre teremtett minket, ha én úgy élnék le egy egész életet egy férfival, hogy nem szeretem, bűnösnek érezném magam. Tehát biztosan nem kerülsz pokolba. Ha segít a lelkeden, gyónd meg, kapsz egy "mondj el egy Miatyánkot", és ne gondolj rá többet. Vagy egyszerűen zuhanyozz le, imádkozz és moss le magadról minden bűnt, néha többet ér egy gyónásnál...
2012. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden értelmes és őszinte választ!
2013. jan. 4. 20:14
 28/38 anonim ***** válasza:

A keresztény Isten megbocsát a bűneidért, ha bűnbocsánatot tanúsítasz. A kérdés, már ha vallásos vagy, hogy teológiailag ezt te miként értékeled, azaz ez bűn-e.

Nyilvánvaló, hogy vonzódsz a lányokhoz. Ez veleszületett tulajdonság, ezért nem lehet megváltoztatni az irányultságot. Szerintem ugyanezért nem bűn, akkor sem, ha keresztény fejjel próbálok gondolkodni.

Egyébként vannak keresztény meleg szervezetek, pl. Öt Kenyér, mindenki másképpen áll a dologhoz. Sokan az egyedüllétet választják, sokan a szexmentes párkapcsolatot. Én ezekkel nem értek egyet, de neked kell döntened.

Egy dolog fontos: hogy bárki mondhat bármit, ez nem múlik el. A legtöbb egyházi személy ismeretei sajnos hiányosak ebből a szempontból.

2013. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

"Nos, ha az Inkvizíció és még Hitler is elnézné ezt neked, no meg a Tízparancsolat szerint sem minősül bűnnek, mitől félnél?"


Hát ez az!!!

A nácik ugyan azt csinálták, mint a keresztények, még sincsenek betiltva.

Mi lenne, ha a zsidókkal csinálnák ugyan azt, mint a melegekkel?

2013. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Isten azt mondta szeresd felebarátod

Szóval ő megbocsát, a papok nem biztos :D

2013. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!