Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk az ilyen stilus mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk az ilyen stilus mennyire jon be?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 10. 09:26
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Ez a sal nem kek a feny miatt ilyen.inkabb soset zold
2012. dec. 10. 11:35
 32/60 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan, mintha most jöttél volna az uborkaföldröl :D

Ne vedd komolyan. Nem rossz, a feszülős farmer nőkön kimondottan jól néz ki. A dzsekivel sincs gond, bár a passzés aljúak nagyságrendekkel menőbbek. A sál az borzalom, sálat nem menő használni, nekem legalábbis se magamon, se nőkön nem tetszik. Főleg ha ennyire kilátszik. A nadrág jól áll. Jó tested van egyébként. A cipőd az nem tetszik, valami jókis nőcisebb csizmával állatabb volna.

Összességében egy 7/10 es imázs. Elmegy kategoria. Nem rossz.

2012. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:

Iden krvanagy divat lesz a korsal szoval ezzel nem igazan ertek egyet.

:)

A cipomet viszont imadom

Azt nem cserelnem le

Imadom az ilyen bakancsokat....

2012. dec. 10. 12:19
 34/60 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, olvastam a többi kommentet előttem, és még anynit, hogy ne hallgass azokra, akik az öltözeted színét támadják. Totál jól néz ki nőkön a stötét árnylatú viselet tetőtől talpig. Útcán csak az ilyen fekete dzseki fekete/kék nadrágos nőket szoktam megnézni. A csiricsáré tarkabarka színes nőket nem tudom komolyanvenni, ahogy az ilyen barna foszínű cuccoktól is totál rosszul vagyok annyira unalmas viseletek. Sötét szín, főleg a fekete komoylságot sugároz! Amúgy néztem a másik képet, jó lábaid vannak! Bírnálak!
2012. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2012. dec. 10. 12:24
 36/60 anonim ***** válasza:
teljesen átlagos tini öltözék, ez nem stílus.
2012. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
mi ez, prolistyle?
2012. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
Utolso hogy lehetsz ekkora bunko???
2012. dec. 10. 12:49
 39/60 A kérdező kommentje:
Ha a h&m et es a Bershkat annak hiszed az a te bajod
2012. dec. 10. 12:51
 40/60 anonim ***** válasza:

Ha a h&m et es a Bershkat annak hiszed az a te bajod


kérdező,ne legyél márkafüggő,attól mert márkás ruhákat viselsz,lehet sz.r,nem mondom,hogy az,de a márka nem feltétlenül azt jelenti,hogy támadhatatlanul gyönyörű,és nincs olyan ember akinek ne tetszene!

2012. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!