Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk az ilyen stilus mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk az ilyen stilus mennyire jon be?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 10. 09:26
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Ha valakinek jo a ruhaja akkor azt mindenki latja.Nem nyog be ilyet

Ez krvara megbantott....

2012. dec. 10. 13:49
 52/60 anonim ***** válasza:
omg na jó szia.....
2012. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

Kicsike ,figyelj!.. Sokan azért szolnak be, hogy a nőknek ne legyen akkora nagy arcuk, ne szálljanak el maguktól. Mostk épzelj el egy lányt, aki egész életében csak! kizárólag dicséretet kapott. Gondolhatod, mennyire el lehet ájulva magától, és mekkora nagy önbizalma lehet. Eyg igazi istenségnek fogja tartani magát, és úgy hajigálja ki még a jó fickókat is, mint a szarát. Namost, ez nem túl jó helyzet. Sokan azon fáradoznának, hogy az ilyen lányoknak kicsit lelombozzák az önbizalmát, kicsit leépítgessék a nagy arcukat, legyenek szerényebbek, és jobban megközelíthetők. Egy önbizalomhiányos szép lányt ugyanis könnyebb megszerezni! Ezt értsd meg.

Ugyanúgy azt is értsd meg,hogy rengeteg féle márkás cucc van, amik minőségre jók, de stlíusra változó, hogy melyik kategoira melyik emberfajtának jön be. Ez ellen nem tudsz mit csinálni. Egy öltönyös karrierista faszi a többszázezres Armani zakójában is állati menőnek érzi magát, de ha egy nőnek a vagány rosszfiús sportos férfiak tetszenek, akkor feldughatja a se-ggébe a sokat érő öltönyét, akkor sem fog neki bejönni. CSak egy példa, hogy nem csak ezen múlik. Mindig lesznek olyanok, akiknek nem leszel szimpatikus! De az ellentáboroddal ne foglalkozz, szard le őket, amíg vannak akik szeretnek téged! Jó vagy, fel a fejjel! és le a beképzeltséggel! Legyél szerény! nem azt mondom,hogy az vagy, mert nem ismerlek, de jó ha nem szállsz el magadtól, az egy szimpatikus tulajdonság nőknél. Megnyerő.

2012. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik nagyon tetszik! :)
2012. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Ez igazából nem különösebb stílus, a legtöbb lány így öltözködik.
2012. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Tetszik :)
2012. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
szerintem tok jol all, szepek a labaid is, a tul magas sarok az szerintem tulzas. egyszeru legyen es szep, nem tul cicomazott. hany eves vagy? ha van kedved dumalni nyugottan irj uzit
2012. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

irhatsz nyugodtan:)

beteg vagyok egesz nap csak it logok :)))

2012. dec. 10. 20:13
 59/60 Mókusgyilkos ***** válasza:

nah a 2. linken lévő kabát már fogyaszthatóbb.

h H&M stb ezt nekem mondhatod :)

de h kérdésedre válaszoljak: bőr / műbőr / szövet és lehetőleg hosszú legyen az a kabát, ha már csizma akkor szintén hosszú szárú legyen elvégre 1.: jól néz ki 2.: talán csizmaként is funkcionál bár ez csajoknál nem sűrűn szempont :D azt hiszem ez még bőven eléggé main stream ahhoz h ne akadj ki tőle.

persze tőlem felvehetsz 1 huszon x soros acélbetétest is és bedurranthatod olyan színűre a hajad mint az a sál [ami amúgy tetszik] de kétlem h annyira elborult lennél mint az én zsánerem :D

2012. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik. semi nőies nincs benned, gyakorlatilag deréktol lefelé mint egy férfi, abba a bakancsba.



26/F

2012. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!