Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk az ilyen stilus mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk az ilyen stilus mennyire jon be?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 10. 09:26
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:

Azert megneznem az ilyen milyen ruhakba jar.

(prlois bebufogojere gondolok.)

2012. dec. 10. 12:58
 42/60 anonim ***** válasza:
lehet hogy jó ruhákba jár,csak arról van szó,hogy neki sem tetszik ez a stílus,de ez arra nem mentség,hogy kinyilváníthatná ezt intelligensebben is......
2012. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
De akkor legalabb linkelne kepet hogy neki mi tetszik........uristen
2012. dec. 10. 13:05
 44/60 A kérdező kommentje:

Mindegy en nem erzem magam ennyire szarul oltozottnek mint ahogy itt beallit egy ket ember es kesz

Kossz a valaszokat

2012. dec. 10. 13:27
 45/60 anonim ***** válasza:

nem is vagy sz.rul öltözött,csak nem mindenkinek tetszik

ami neked,de ezt csak bunkó módon tudják kinyilvánítani.....ez nem a te sarad!

2012. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
32, és 34 es vagyok. Figyelj, semmi gond nincs veled, csak nem ez a legalapabb nőies viselet. Ez inkább olyan utcai modern vagány lány vagyok stílus. Ez van akinek nagyon bejön ,van akinek nem. Ezt el kell tudnod fogadni, hogy nem fogsz mindenkit lehengerelni az öltözeteddel. Nekem például nagyon tetszenek az ilyenféle nők kinézetre. Bár tény,hogy nem ez a legnőcisebb. Rengeteg lányt látok ilyenben, és mindnek van párjuk, sokan megfordulnak utánuk. Szerethető öltözet. De úgyis hidd el, a lényeg ami alatta van, maga a nő! Ha az szép, akkor az öltözet úgyis csak másodlagos. Alakra nagyon bejövős kis dög vagy!
2012. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Jo de en egesz eddig abban voltam hogy jo a stilusom....

Mindig kovettem a divatot es mostmeg....

2012. dec. 10. 13:42
 48/60 anonim ***** válasza:
sztem inkább a fejedben kéne rendet tenni, az öltözködésed jó nyugi.
2012. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Jo de akkor mi volt ez hogy proliruha vagy mi...prolistyle
2012. dec. 10. 13:47
 50/60 anonim ***** válasza:
UUUristen, beszólt egy név nélküli, arc nélküli ember. szard már le :D
2012. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!