Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sok egy kicsit ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sok egy kicsit ezen az oldalon a pedofil?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és már nem egy 20 év feletti férfival akadtam össze ezen az oldalon akinek komoly szándékai lettek volna velem. Pedig nem ismerkedés céljából kezdtem velük beszélgetni, volt hogy csak egy kérdést tárgyaltunk ki..Nem durva ez egy kicsit hogy ezen a héten legalább 4(!!) huszonéves férfi nyomult rám?? Mit gondolnak az ilyenek?
2012. dec. 10. 21:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük. Van erről egy vicc.:

Fickó mondja a kislánynak jössz d.gni?

-igen persze

elmennek egy szobába,levetköznek,erre megkérdi a fickó:

-hány éves vagy?

-13

-na takródj innen de azonnal!

a lány felöltözik,majd visszaszól a fickónak:

-babonás ugye! :DDD

2012. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

szerintem csak a szájuk jár

nem hiszem hogy komolyan találkoznának,majd szexelnének egy 13 éves lánnyal.....ha igen,akkor meg jó naiv az a tizenéves is,aki beleegyezik hogy találkozzon egy idős férfival.....

2012. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

1:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


2:

Mivel használtad a szót, fent akadtál a szűrőnkön ezért rövidesen felkeressük szüleidet, a kihallgatásod ügyében.

2012. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Amúgy én meg azt nem értem, hogy az én kérdéseimre miért nem kapok ennyi választ? :D
2012. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
13-mas nagyon vicces.:D Amúgy meg a szerelem, szex kategóriába bárki írhat csak azon belül a szexualitás rovat van korhoz kötve.
2012. dec. 10. 21:55
 16/26 anonim válasza:
11/14 :D:D:D ezt kidobom facebook-ra...:D:D
2012. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogy este tízkor Te itt szaladgálsz a pedofilok elöl, nem pedig a SIMS-en telepíted az új kiegészítőt, a következő 5 évre!
2012. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
16-os! Örülök, hogy jól szórakozol. :D
2012. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Biztosan el vagyok átkozva. Nem kellett volna Harry Potter-t néznem... XD
2012. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit keresel itt? az Oviban nyitva felejtették a kiskaput?
2012. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!