Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sok egy kicsit ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sok egy kicsit ezen az oldalon a pedofil?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és már nem egy 20 év feletti férfival akadtam össze ezen az oldalon akinek komoly szándékai lettek volna velem. Pedig nem ismerkedés céljából kezdtem velük beszélgetni, volt hogy csak egy kérdést tárgyaltunk ki..Nem durva ez egy kicsit hogy ezen a héten legalább 4(!!) huszonéves férfi nyomult rám?? Mit gondolnak az ilyenek?
2012. dec. 10. 21:44
1 2 3
 21/26 El Greco ***** válasza:
De,sok van belõle,de gép mögül bárki lehet Jani...
2012. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem egy sem keresett meg...x] (18F)

De akkor már felvetném, nem sok egy kicsit a gyengébb szellemű? Nem fogyatkosra gondolok, meg nem személyeskedés, pláne nem a kérdezőnek, de olyam alapvető erkölcsi/társadalmi kérdéseket képesek felvetni, az érzelmi részről nem is beszélve, hogy hátamon feláll a nem létező szőr! Persze, senki nem születik készen, én is sok mindent tanultam itt, de az érzelmi háttérhez való hozzáállást a próbálkozásaimból tanultam, basszus! És szerintem, ha valaki valakit megcsal, nem BDSM a megoldás (nem vicc, van vagy 80 válasz a témában), hanem vagy megbeszélik, vagy kidobja a leány. Ha meg BDSM, azt lehet egyébként is nem kell hozzá apropó. Ez az egész "polotikailag" meglehetősen inkorrekt, de mivel trollkodni nem akarok, mert nem tartom se méltónak, se célravezetőnek, itt sírtam el bánatom.

Köszönöm!

2012. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De tudják egyáltalán azt,hogy kivel társalognak? Hogy csak 13 éves vagy? Mert ezt egy szövegből nem lehet tudni. CSak annyit tudni, hogy egy lány van a másik oldalon, aki érdeklődik bizonyos módon irántad, aztán egyszercsak szimpatikus lesz, és egy kicsit flörtől veled. Erre te ezt rögtön szexuális zaklatásnak veszed. Elég Fapina hozzáállás. Ha viszont világosan kijelentetted,hogy 13 éves vagy, jól láthatóan, egyértelműen, úgy hogy nem siklik át a tekintete ezen a jelzésen, akkor nevezhető csak pedofilnak. Bár a mai 13 éves lányok már eléggé 20 nak néznek ki, olyan koravének, meg még rá is játszanak, már az ciki a zömüknek, ha még szüzek 15 évesen, akkor meg miről beszélünk? Haggyuk már. 20 év feletti egy 25 éves is, aki még egyáltalán nem öreg, tíz év korkülönbség meg nem számít. Én ilyen 40 feletti vén állatokat neveznék pedofilnak ilyen szituációban amúgy is. Nem kell túlreagálni a dolgokat.
2012. dec. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem sok egy kicsit ezen az oldalon az idióta kis tinip.csa?!

Pedofil az, aki fejletlen gyerektestekre izgul. Értsd: 0-tól kb.11-12-évesig. Egy 12 évesnek is lehetnek kifejlett másodlagos nemi jellegei, de egy 13 évesnek már biztosan vannak. Ez már a türelmetlen kategória, bár a törvény még bünteti. Az meg szintén egy érdekes kérdés, hogy 13 évesen mi a rákot keresel itt?

És rohadt naiv vagy, ha azt hiszed, hogy komoly szándékaik lettek volna veled:D:D:D

2012. dec. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Persze..ilyenkor azt mondjátok hogy egy 20-25 éves pasi nem pedofil ha rámnyomul, de amikor megkérdezi egy 20 éves srác hogy összejöhet-e egy 14 éves lánnyal akkor az már mindjárt pedofil ugye?! És egyébként meg nem láttam itt Gyk-n hogy csak 18 év felettiek számára van az oldal. Tudtommal csak a szexualitás rovat van korhoz kötve, így ne értem mi a problémátok. A komoly szándékot meg rosszul fogalmaztam, igazad van, csak leakarnak feküdni velem. De nem mondd hogy az normális hogy egy 25 éves pasi arról írogat nekem hogy miket csinálna velem..mielőtt belémkötnétek: Tudta hogy 13 éves vagyok és tudta hogy nem akarok ismerkedni. Ahogy megláttam az üzeneteit rögtön le is tiltottam.
2012. dec. 12. 14:54
 26/26 anonim ***** válasza:
Jól tetted. :-) És nyugodj meg. :-)
2012. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!