Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülyeség arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyeség arra várni h majd a leendő barátnőmmel jól fogom magam érezni, kár azokra az időkre spórolni?

Figyelt kérdés

Pár év alatt összespóroltam egy kisebb összeget (főleg szabadidőhiány miatt) akkor arra gondoltam h nem is baj mert ha lesz barátnőm akkor majd vele elszórakozzuk. De a barátnő nem jött össze így arra gondoltam h a haverokkal meg egyedül elköltöm, elmegyek wellnessezni, utazgatni, meg mindenféle szórakozást kipróbálok. Viszont így meg ha 1x összejövök vkivel már lehet nem lesz 1 fillérem se és akkor vele sok közös élmény lehetősége veszik oda :S

De azt se akarom h erre várva esetleg így halok meg h nem éltem :D


2012. dec. 10. 22:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én senkit nem pontoztam le :S

Utolsó, veled értek egyet :)

2012. dec. 11. 11:14
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben egy részét elprostiznám! Válaszd ki a három legfullosabbat a jelenlegi lánykatalógusból ,és érezd jól magad mester fokon. Lehet,hgoy soha az életedben nem lesz dolgod olyan fullos jó macákkal, legalább lesz pár jó élményed szexuálisan. Persze nem azt mondom,hogy éld fel, szard el az összes pénzt, de én nem hiszek abban,hogy csak várni kéne aztán majd bekopogtat neked életed nője. Ezért azér tenni is kéne bőven. Meg meg kell ütnöd egy minőségi szintet kívül belül,hogy egyálatlán legyen értelme várakoznod. Tudod te,hogy mik az ideálok, elvárások a nők zömétől, ha nem vagy épp olyan, akkor ne várakozz, felselges, mert csak elmegy a fiatalságod, vén állatként még egy fizetős lánynak se fogsz kelleni. Inkább élj a mának, élvezd az életedet, mert lehet,hogy holnap buszbalesetben égsz szénné, vagy egy kamionkerék alól figyel majd ki a fejed! Ne a jövőnek élj! Mert ez így elég blindre megy.
2012. dec. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sose tudni mikor ki hal meg vagy kinek kell elmenned a nagyobb eseményeire esküvő vagy akármi ajándék ,temetés az pénz. Mi van ha valami váratlan eseményre kell félre tenned és nincs egy filléred sem hirtelen. Mert nem mondom hogy ne menj, de ha mész akkor rá fogsz kapni és nincs megállás csak a pénztárca üressége miatt. A mai világban pedig nem hinném hogy a pénzel lehetne csábítani akárkit is. Engem soha egy moziba nem vittek el mégis boldog párkapcsolatban élek. Mert akinek nincsen pénze annak nincsen meg kell felelnie ha nem akkor van az elutasítás és akkor van az hogy nagyra vágyó a nő.
2012. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jajjj, nehogymár azért ne éljen mert arra spórol, hogy hátha meghal valaki vagy esküvő lesz ....ezekre az ember nem spórol meg készül előre...

Tegyél is félre meg érezd is jól magad. Megvalósítható. :)

2012. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ezt tényleg nem értem h miért kell arra spórolni ha vki meghal? Az esküvőre még lehet bár nemhiszem h 2 nap járás után bárkivel is összeházasodnék :D

Egyébként ha hirtelen nagy kiadásom lenne azért számíthatnék a szüleimre is például, sőt még saját olyan félretett pénzem is van amihez nem nyúlnék, de van most olyan amit kifejezetten szórakozásra gyűjtottem és eléggé felszaporodott és most döntöttem úgy h lefogyasztom :)

2012. dec. 13. 13:24
 16/16 anonim ***** válasza:

szia!


Hasonló cipőben jártam én is, nekem a következő lett a megoldás:


Kerestem egy személyi edzőt aki embert faragott belőlem + kondi és uszoda bérlet. (1,5 év = -70kg)


A lány ismerőseimet felkértem, hogy segítsenek ruhákat cipőket választani amitől "divatos" lehetsz.

1.5 év alatt 3x teljes ruhatár csere ... a végére már én is éreztem, hogy mi az mi jó és mi a rossz.


Erre a játékra elment egy jó csomó pénz de megérte, mert a végére sokkal jobban néztem ki és nem volt elérhetetlen cél a barátnő szerzés + egy csomó haver ismerősöm lett. Bár itt egy kicsit átalakult a barátnőre vágyásból lett a minél több nőre vágyás. :)


Aztán ez lecsendesült és találkoztam a _számomra_ tökéletes nővel, aki, hogyha 3 éve ismer meg akkor simán elmegy mellettem, vagy max barátok lettünk volna.


Szóval sajnos a saját bőrömön tanultam meg, hogy hiába vagy okos, kedves, aranyos stb, h ha ronda vagy / nem vagy "trendi" akkor nincs sok esélyed a nőknél.

2013. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!