Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vitted volna az életeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vitted volna az életeddel, ha nem néznél ki JÓL?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 00:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ja igen és ha valaki lexarja a szépséged és ugyanugy beszél veled mint egy bárkivel, akkor meg rögtön ő lesz a bunkó köcsög és elvárod, hogy a többi ember kiálljon melletted és itélje el a "bunkót"...pedig nem volt bunkó csak nem kezelt ugy mintha aranyból lennél.
2012. dec. 12. 18:32
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem nézek ki jól, és nem is vittem semmire, de nem hiszem, hogy e két dolog között ilyen direkt összefüggés lenne.
2012. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

hát figyi, én pl okos voltam, egyetemen kötöttem ki. Nem kellett hozzá különösebb eröfeszités.


aki joképü, az a lányokban köt ki, nem kell hozzá különösebb eröfeszités.

2012. dec. 18. 22:16
 14/17 anonim ***** válasza:

Nézd,aki nem néz ki jól az tudja kompenzálni a dolgot azzal hogy sokat tanul.Nem véletlenül van az a mondás hogy a tudás hatalom,a hatalom pedig fegyver.Hiába néz ki valaki jól,ha hülye mint a segg attól még nem lesz gazdag,kivéve ha felszed az illető egy pénzes pasit/csajt,de nem mindenkinek jut gazdag élettárs.Nők még eltudnak menni prostinak de hidd el az nem egy leányálom


Tehát nem is értem hogy ez a kérdés hogyan van kapcsolatban a kinézettel.Ha megnézed a legtöbb gazdag ember ronda mint a bűn

2012. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hmmm.. hát valószínűleg egy gátlásos, depressziós esetlen lányka lennék még mindig... de 15 évesen ledobtam magamról többtíz kilót, stílust váltottam és nincs ilyen probléma.


Persze valahol fáj, hogy anno úgy ahogy voltam nem kellettem senkinek, de az élet ilyen.

2012. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15


Akkor legalább kitudtad volna szűrni a normális pasikat (Legalábbis nagyobb esélyed lett volna rá)


Így esélytelen,mert a pasik többsége nem a lány személyiségét szeretik,hanem a testét...

2012. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok köze van a személyiségnak a külsőhöz. CSúnyábbak között is van sok undok.
2012. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!