Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Livejasmin.com. Magasabb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Livejasmin.com. Magasabb vagy alacsonyabb percdíjjal lehet többet keresni?

Figyelt kérdés

Abba ne menjünk bele kérlek, hogy miért kell vállalnom ilyesféle 'munkát', csak válaszoljon aki tud, tényleg fontos.

Köszi előre is!


2012. dec. 11. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A menők már a chaturbate.com-ot használják béjbi.
2012. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért, ott többet lehet keresni??
2012. dec. 11. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki. Na jó, a profik egyidejűleg vannak mindkettőn. LJ-n megy a private, CB-n meg fizetnek az emberkék azért, amit látnak.
2012. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami infót tudnál szolgáltatni erről az oldalról, kérlek?
2012. dec. 11. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, kedvesem. Írj egy privát üzenetet, és amint lesz időm, összefoglalom. Nyugi, nem kívánom felfedni az identitásodat.
2012. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!Nagyon megköszönném,ha nekem is küldenél privátban pár jó tanácsot.

Már egy ideje gondolkodom a dolgon,de mielőtt elkezdeném szeretném tudni pontosan mivel kell szembenéznem.Jó lenne egy tapasztalt modell,aki elmondaná az alapokat,mi hogyan történik.

Leginkább ezek érdekelnének legjobban!

Totálisan legális-e,bejelentett munkának számít-e?

Mik azok a dolgok,amiket elvárnak tőlem,illetve mikre kötelezhetnek?Van-e olyan,hogy egy vendég esetleg bepanaszol vmiért,mert azt nem csinálom meg?

Mennyi idő szükséges hetente,naponta hány óra,ahhoz,hogy egy normális összeget keress vele.Mennyi időt lehet kihagyni?A regisztrációnál kell e fényképeket mellékelni magamról vagy ilyesmi?

Én fiú vagyok,tudom picit kényesen hangzik,de pl egy lánynak nagyon egyszerű napi több órát is fennt lenni akár,eltudják játszani az orgazmust,h élvezik,de egy fiúnak elég nehéz potensnek lennie órákon keresztűl!Vagy vannak dolgok,amivel lehet hosszabítani a műsoridőt?

Persze van fantáziám,csak az érdekelne,hogy mik a tapasztalataid,van erre igény a vendégek részéről(előjáték,pettingmegyéb izgató bevezető dolgok,vagy ez nagyon ritka és mindenki a tömény,csakpjunk bele gyorsan virtuális szexre kíváncsi?

Köszi előre is,tudom,hogy nem szívesen segítenek a konkurenciának,de nekem nagyon fontos lenne ez a dolog,mivel van egy pszichés betegségem,ami miatt konkrétan mást nem tudok dolgozni...

Minden vágyam,hogy dolgozhassak,de emiatt nem tudok,caak olyat,ami otthon végezhető,de ami úgymond "normális munka" az mind átverés,ez pedig legalább egy hihető dolog.

Köszönöm előre is:)

2013. okt. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!