Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suli elvégzése után szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A suli elvégzése után szeretnék összejönni az egyik tanárommal. Mit tegyek, hogy már elkezdjen kialakulni köztünk egy "kapocs", ill. hogy tudnám ezt szolidan a tudtára adni, hogy átgondolhassa?

Figyelt kérdés

Kérlek érezzétek át a helyzetemet, nem én akartam tanárba beleszeretni, de már nem tudom elfelejteni. Szóval ne hordjatok le, inkább segítsetek, ha tudtok.


Tényleg nagyon szeretem, már évek óta Ő az egyetlen férfi, akire tudok úgy tekinteni. Érzem, hogy tőle függ a boldogságom, belehalok, ha a suli után megszakad vele a kapcsolatom, vagy nem látom többet. Szerintetek mit kellene tennem? Elég jó vagyok a tantárgyából, vele is viszonylag jóban vagyok, de semmi komolyabb. Ő nagyon távolságtrtó a diákjaival, amit amúgy teljesen meg is értek. De így olyan nehéz. Szerintetek mihez kezdjek?

31/F és 17/L



2012. dec. 11. 17:50
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem lépned kellene. Akár egy érintés vagy egy jó beszélgetés .. Abból csak kiderül, hogy érdekled-e. :) De ha nem teszel semmit, akkor neki nem biztos, hogy le fog esni, mit is szeretnél. Legyél vele jó fej !!
2013. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!