Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez Miért VAN? Testemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Miért VAN? Testemmel kapcsolatos. Olvas tovább! ?

Figyelt kérdés

19/L elsőnek is :D


Szóval 171/75kg

de nagyon furán oszlik elrajtam a súlyom.

Ha derékig megnézel azt mondod hogy ez egy cingár csaj!


De ha csak a lábamat néznéd , azt mondanád hogy ez egy dagat csaj! :D


Szóval lapos has kecses idomok de vastag comb és vádli :/


Ez full komoly nem csak beképzelem!!!

Az arcomal 100%ban megvagyok elégedve de hát a hurkás lábaimmal nem tudok mit kezdeni....

Gáz!!!!


Ti mit gondoltok eről? :'D

Nagyon gáz vagyok???


2012. dec. 12. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerintem jó alakod van

egyáltalán nem gáz :)

2012. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Hidd el a pasiknak jobban bejön a vastagabb comb és ha szép az arcod akkor semmi gond nem lehet.Ha jó formás a feneked is na akkor meg pláne szóval nem vagy gáz ahogy ezt leírtad remélem segítettem :D
2012. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hasonló alkat vagyok... bár 19 évesen nem voltam 75 kg, vigyázz, mert ez a korral csak romlik! Ha most nem figyelsz, akkor később 90-100 is lehetsz!

Próbálj meg (sporttal) ledobni egy tízest legalább, és máris jobb lesz a helyzet. :) Tapasztalat... ;)

Vékony lábad/combod sose lesz, de azért formálható a dolog. 75 kg meg a te magasságodhoz kicsit sok (írom ezt úgy, hogy én is annyi vagyok, de jóval idősebben, több gyerek után!!!). 19 évesen 60-65 között mozogtam, és az pont jó volt.

2012. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen osztálytársam.

Nem a legszerencsésebb testalkat az biztos.

De amúgy szerintem nem gáz :)

22/N

2012. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon zavar kezdj el a lábadra sportolni.

Én vékony alkatú vagyok, de a combom nekem is egy kicsit vastagabb, felül meg lapos vagyok szinte...

De jó az. :D

2012. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja, és pasizással nem volt soha gondom. :) Akinek nem jön be az alkatod, az nem kezdeményez, ennyi. :)
2012. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3./ ebben csak az a rossz hogy sportolok :'D!!!

És még is vastag vagyok lent ...


Amit az elsők írtak az tényleg így lenne?

Ha szép az arcom akkor lehetek akár jobb is egy karcsú de nem olyan szép arcú lánynál ??? O.o


Mert úgy láttom / veszem észre hogy mindenkit az arcom fogg meg.

(Azt mondják hogy nagyon szép a szemem :D)!

De egyszerűen a lábaim miat nem merek senki előtt le vetkőzni >.<

2012. dec. 12. 12:20
 8/17 A kérdező kommentje:

Jah és legjobban az zavar mikor olyan férfiak startolnak rám akiknek sokkal vékonyabb a lábúk!!!

Olyankor feltudnám akasztani magam!!!!! :'(

2012. dec. 12. 12:26
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenél,de ahogy látom,sokaknak meg igen,szóval nem olyan nagy dolog ez.
2012. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy ezzel nincs gond!

De kérdés amúgy, hogy mit sportolsz? Mert ezt az alkati dolgot kimondottan zsírégetéssel lehetne javítani, pláne ha veszel fel egy izzasztós nadrágot, ami rá is segít...

2012. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!