Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez Miért VAN? Testemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Miért VAN? Testemmel kapcsolatos. Olvas tovább! ?

Figyelt kérdés

19/L elsőnek is :D


Szóval 171/75kg

de nagyon furán oszlik elrajtam a súlyom.

Ha derékig megnézel azt mondod hogy ez egy cingár csaj!


De ha csak a lábamat néznéd , azt mondanád hogy ez egy dagat csaj! :D


Szóval lapos has kecses idomok de vastag comb és vádli :/


Ez full komoly nem csak beképzelem!!!

Az arcomal 100%ban megvagyok elégedve de hát a hurkás lábaimmal nem tudok mit kezdeni....

Gáz!!!!


Ti mit gondoltok eről? :'D

Nagyon gáz vagyok???


2012. dec. 12. 12:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
futás , tenisz
2012. dec. 12. 14:10
 12/17 anonim ***** válasza:
gáz vagy, a stílusod és a helyesírásod 19 éves létedre borzalom. az alakodat kép nélkül nem tudjuk megítélni.
2012. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd már hogy ez komoly kérdés, a pasik szeretik a formás popsit, szép combokat. Sokkal jobb mintha ingatag pipaszár lábakon állnál. Inkább legyél telt, mint lapos, ismerek olyan lányt akin abszolút semmi fenék vagy mell nincs és hiába karcsú az alakja, egyszerűen hiányoznak azok az idomok amik megfognak egy pasit. Az nagyon jó hogy sportolsz, én kifejezetten tisztelem azokat a lányokat akik szenvedélyesen és rendszeresen edzenek, mert akaraterőre, kitartásra vall. Ha nem tudsz fogyni a sporttól akkor a táplálkozásra kell jobban odafigyelni. Tudom, 19 évesen korlátozott a szabadságod kajálásban mert nem magadnak főzöl, de azt tudod szabályozni hogy mennyit szedsz a tányérra meg hogy eszel-e csokit. A másik oldala a dolognak amikor az edzés intenzitását növeled, jobban odateszed magad. na de a témához visszatérve az én barátnőm is olyan, hogy ami felesleg van rajta az nem a hasán hanem a fenekén van és így nagyon jól néz ki :D
2012. dec. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Hamvas Tamás válasza:
Szerintem ezt az alkatot hívják körte formának?! Van sok ilyen lány és van akinek jól áll van akinek nem! Lépcsőzz sokat az jó rá!
2012. dec. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
a wan világméretű hálózat! a lan helyi hálózatot jelent! remélem tudtam segíteni!
2012. dec. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok, akiknek a lábuk ilyen genetikájú. Ez alatt azt értem, hogy mint izomra gyorsabban nőnek azokra a testrészeikre, amiknek erre hajlamosabb a jellege, genetikailag, mint könnyebben híznak is oda testzsírlerakódás szempontjából. A lényeg,hogy nekem bejönnek a combosabb lányok, szerintem állati szexisek, jobban néznek ki, mint a pipaszár lábú lányok, akiknek 5 perc szünet van a vézga lábaik közt. Jó formás, fogdosni való comboktól már egy pillanat alatt mered a farkam. Szóval láthatod, van keletje a combjaidnak! Egyébként fuss sokat, meg járj el eddzőterembe, hogy esetleg ha van ,ne legyen cellulitiszed a lábaidon, szép feszes formás dús combok azok nagyon be tudják indítani a férfi fantáziát!
2012. dec. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
képet teszel fel, vagy kuldesz privibe? hasonlo vagyok mint te 173/70kg. kivancsi vagyok hogy oszlik el rajtad, nekem pont a labam jo, viszont nagy kapaszkodo haj :/
2012. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!