Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt? Elég durva.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt? Elég durva.

Figyelt kérdés

Az történt,hogy van 1 unokatesóm,(halott)nagybátyám fia.A nagybátyám már nem élt,mikor én születtem,a fia igaz h rokonom,de még soha nem találkoztunk,de viszont face-en el kezdünk beszélgetni.úgy indult hogy szervezünk egy uncsi tesó találkozót,közben dumáltunk mindenféléről,kiderült h sok közös van bennünk,olyan témákról is beszélgettünk,amit 1 vadigennel nem beszélnék meg,de ő megértett...egyszer csak írtam neki,hogy most járok 1 fiúval és arra célzott hogy féltékeny,rákérdeztem hogy most miért érez így és elmondta h olyat érez irántam,amit még ő soha sem érezett senki iránt,konkrétan nem mondta ki,pedig neki családja van és közel 40 éves és a korához képest helyes is egy kicsit...DE bennem is furcsa érzéseket keltett,félreértés nem essék,én nem érzek,és nem is fogok iránta érezni semmit,csak az jut eszembe hogy "Úr isten,ezt nem szabadna éreznie!!!" Mit vétettem hogy ezt érzi???Pedig nem bíztattam semmire,mindig kérdeztem hogy vannak a feleségével és a fiával stb...beszélgettünk,és talán megtetszett neki a fiatalságom,a gondolkodásom,most erősen hárítom és próbálom rábeszélni hogy nem szabad így éreznie,mit szólna a család ha ez kiderülne,szóval küzdök rendesen...

Úgy ismeretem meg hogy 1 aranyos,kedves férfi,nem hülye,nem perverz,nem abberált...de ő is írta hogy fogalma sincs miért érez így,az érzéseit próbálja leküzedni,mert ő is tisztába van a helyzet súlyosságával,ő se akar botrányt. Szerintetk mi történhetett vele?

24/L


2012. dec. 12. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik nagyon könnyen szerelmesek lesznek. Én is ilyen vagyok sajnos. Aztán ez idővel elmúlik. Csak hanyagold vele a kapcsolatot.
2012. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!