Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfelejteni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni valakit akibe beleszerettem? (lent)

Figyelt kérdés
nem reménytelen szerelem , hanem bunkó és nagyképű focista , mondjuk velem és a barátaival nagyon kedves és amúgy nagyon szerethető a srác, de még a tanárok is szóltak nekem amikor vele együtt láttak,hogy remélik ,hogy nem vele járok , mert csalódnának bennem. Egymás ellentétei vagyunk , én jó tanuló ,és szeretnek a tanárok , ő pedig hogyha nem állít magán nemsokára kirúgják. Egy hete kb . bevallotta ,hogy szeret, és én is többet érzek iránta mint barátság, de nagyon félek mások véleményétől és attól ,hogy napi téma lenne a mi kapcsolatunk. Mit tegyek??? Elfelejtsem ? de hogy??14/L 15/f
2012. dec. 12. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
na a szokásos sablon duma jön: kit érdekel h mások mit gondolnak?? ha te is szereted, meg ő is szeret téged akk ne érdekeljen mások véleménye :D
2012. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez ígyvan ahogy az előző válaszoló írta :) ha most hagyod veszni lehet hogy később nagyon bánni fogod...
2012. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!