Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok, és beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, és beleszerettem egy 44 éves férfibe. Ezt nem szabadna, de egyszerűen nem bírom elfelejteni. Vége lesz a szenvedésemnek vmikor?

Figyelt kérdés
Az én családom és az ő családja együtt szokott nyaralni a Balatonon. 2 éve kezdődött. Kiskorom óta nagyon szeretem ha simogatják, "firkálnak" a hátamra. A családomból ezt senki nem szereti csinálni, mert unalmas. Kiderült hogy Ő is szereti ezt. És hogy neki sem csinálja senki. Ezért elkezdtünk egymás hátára "firkálni". Egy ideig csak úgy semmi érzelem nélkül ment, de aztán vmi megváltozott és az érintése egyre inkább átment szexuális simogatásba. Aztán már nem csak a hátamat simogatta, hanem az oldalamat, és a hasamat is. Annyira jól esett. Fokozatosan beleszerettem. Aztán tavaly megcsókolt, és megfogta a mellem... Kicsit sokat ivott, de úgy éreztem, nem csak emiatt történt. Idén egy franciaágyon aludtam a hugommal, és befeküdt közénk, természetesen felém fordulva. Megint megfogta a mellem... Legszívesebben én is csináltam volna vmit... Még szerencse, hogy senki sem látta...! Tudom, hogy ez nem normális, és hogy nem szabad, hiszen neki caládja van, és 27 év van köztünk, de szeretem. Segítsetek, nem tudom elfelejteni, pedig nagyon akarom! Rossz látni, és tudni, hogy soha nem lehet semmi...! Mit tegyek?
2008. aug. 10. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nehéz de az lenne a legjobb ha elkerülnéd annyira amennyire csak lehet, mert ebből túl sok jó nem lehet inkább csak gond. Gondold el hogy reagálna rá a családod, rokonság és az övé is.

Legjobb az lenne szerintem ha eljárnál bulizni és megpróbálnád elfelejteni. Hidd el hogy majd megjelenik egy korodbeli srác akivel ugyanezeket át tudod majd élni.

2008. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem válaszolóhoz Felejtsd El És Ne találkozz vele többet--Menj bulizz-Pasizz Találsz hozzád illőt nyugi.
2008. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Én 18 éves vagyok és már egy éve férjnél és most született egy gyönyörű szép kislányom. A férjem 33 éves. Van ilyen, hogy minden jól alakul és boldog család lehet a dologból, de nagyon ritka. Szerintem inkább maradj még egy darabig fiatal. Én nagyon szeretem a férjem, de nagyon megbántam , hogy nem éltem ki magam. Gondolj meg mindent 100-szor mielött cselekszel, mert utána már nem biztos , hogy tudsz változtatni. Üdv egy 3 hetes kislány boldog anyukája.
2008. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi ez elfog múlni,csak azért érzed azt,mert nyilván gyengéden közeledett hozzád.Egy idősebb pasi nagyon megtudja fogni egy kiscsaj fanáziáját,aki majd éjszakákat álmodoz át róla.Csak azért nem felejtetted még el,mert egy részt táplálod magadban ez a mondjuk ki hiú reményt,mert ha még lenne is valami,mondjuk sex,akor neki érzelmileg nem sokat tenne,csak szédítene,ez az igazság,akár hogyan is fáj most ez,más részről meg biztos látod néha,vagy keresed a társaságát.Azt ajánlom kerüld el,a leggyorsabb út egy másik pasi,aki illik hozzád.
2008. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Boccs ezt véletlenül küldtem el háromszor,nem tudom,hogy hogyan,na mindegy foggadd meg a jó tanácsot,menj bulizni,Megigérem,hogy elfelejtednekem is sikerült:)
2008. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy jól esett a csókja, kellemes volt az érintése, de el kell felejtened, mire te oda jutsz, hogy családot akarsz alapítani, ő már ötven éves lesz..ismerek oylan embereket akik közt 18 év van, és boldog házasságban éltek, most pedig már idősek és még mindig ugyanoylan jó a kapcsolatuk..de ez a 27 év nagyon sok...ráadásul vedd figyelembe, hogy családja van, ráadásul a te családoddal is jóban van..senki nem támogatná a kapcsolatot és szerintem ő is csak egy kisebb kalandnak fogta fel a dolgot..
2008. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat és a tanácsokat mindenkinek. :)

Azért nem szeretnék most összejönni vkivel, mert amíg őt szeretem, róla álmodom, stb., addig feleslegesen "csapom be" azt a vkit. Szal nem szerenték csak felejtés miatt összejönni egy másik pasival.

2008. aug. 11. 22:42
 8/9 Srapnel ***** válasza:

Sürgősen fejezd be ezt az egészet.

Ha nem sikerül, akkor fordulj pszichológushoz! Komolyan mondom. Főleg azért, hogy ne vesztegess el értékes éveket az érzelmi és biológiai életedből.

2008. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg te lennél álmai nője,akkor tisztelne annyira hogy ne csak a melleidet "ápolgassa" hanem a lelkedet is.Ha az ember szeret valakit annak csak jót akar ám ahogy elmesélted ő csak magába bolondít,és nem viseli a következményeit.És mondd csak hogy meri megcsinálni hogy kishíján szexuális kapcsolatot létesít veled ráadásul a hugod előtt.Ez undorító.Ráadásul még kiskorú vagy ő pedig már 44.Ez szerintem pedofília,úgylehet a feleségétől nem kapja meg azt amit tőled megkaphatna.Arra nem is gondoltál hogy csak beetetett?

Honnan tudod hogy ő is szereti ha a hátát firkálják?

100% hogy csak kitalálta hogy fogdoshasson téged anélkül hogy feltűnne,mekkora perverz.Hidd el ha komolyan szeretne nem fogdosással kezdte volna.Amugy én az ilyet feljelenteném és rács mögé dugnám rögötön.LE NE FEKÜDJ VELE!!!

2008. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!