Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek valakivel azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel azért mert gazdag?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már egy ideje udvarol nekem. Elég gazdag családból származik, ő is dolgozik a családi vállalkozásban a főiskola mellett, így már lett pénze saját autóra és egy kisebb házra is. Az iskolában ismerkedtünk meg, többször írt nekem, végül is jól elbeszélgettünk, de nem érzek iránta különösebben semmit, barátként még jó lenne, de semmi több. Mikor megbeszéltük, hogy találkozunk én azt hittem, hogy csak a városban elmegyünk sétálni, beülünk egy cukrászdába esetleg, de ennyi. De már az első randin kocsival jött értem és elvitt egy másik városba moziba, meg mondta, hogy ha már ott vagyunk a plázába, nyugodtan bemehetek üzletekbe, vásárolhatok, fizeti. Én ezt nem fogadtam el, kicsit furcsa is volt nekem. Aztán elvitt vacsorázni, utána meg elvitt egy olyan szórakozó helyre, ahol eddig sose voltam, mert nekem drága és mindent (belépőt, piát) fizetett, hiába mondtam neki, hogy van azért nekem is pénzem, én is ki tudom fizetni. Azóta párszor még találkoztunk, de mindig kocsival jött értem, komolyan 100 métert nem láttam még gyalogolni. Most előállt azzal, hogy így karácsony környékén elvinne wellnessezni vagy még a síelést is fölhozta. (amúgy ismerősöktől tudom, hogy az előző barátnőjét, akivel kevesebb mint 1 évig járt elvitte Egyiptomba nyáron, meg neki is fizetett mindent, amit csak megkívánt) Én viszont nem vagyok ehhez hozzászokva, családommal mindig szerényen éltünk, engem is erre neveltek, nekem ez már sok. Mondtam is neki, hogy aranyos meg kedves, de nem igazán illünk össze, néha persze beszélhetünk, de nem lesz köztünk semmi. Ő ezt nem nagyon érti, továbbra is ír, meg hív. A tetejében ismerőseim hüledeztek, mikor megtudták, hogy én nem életem ezzel a lehetőséggel, pedig milyen jó lett volna és hogy milyen hülye vagyok. Komolyan annyira rossz, hogy csak a pénzéért nem akartam vele járni?

20/L



2012. dec. 13. 13:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10: Elég csóró tudok lenni alkalmanként, ha nem megy a biznic ... viszont akkor sem gond csajozni ... ez a pénz duma csak azoknak a mentsvára, akik képtelenek bénák a csajozáshoz és erre fogják rá :-P


A kérdésre válaszolva pedig: hát hogy a viharba ne jönnék össze! Minden vágyam egy jól karban tartott 50-es milliomos nő :-P

2012. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Komolyan annyira rossz, hogy csak a pénzéért nem akartam vele járni?"


Helyesen tetted!

2012. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Páran félreértettek. Nem azzal van a bajom, ha alkalomadtán fizet dolgokat, például, ha meghív egy kávéra, sütire, esetleg egy moziba. Ez nagyon kedves gesztus a fiúktól, már elég régóta elfogadott dolog. Azzal volt bajom, hogy szinte el sem tudott képzelni olyan randit, hogy nem költ rám semmit. Egy sima esti séta, egy film otthon, egy kis közös főzés, még egy xboxozásban is benne lennék. A lényeg, hogy ne az legyen mindig, jön jön rtem kocsival, fuvaroz mindenhova, bárhova megyünk rám költ egy csomó pénzt. Szóval nem vagyok egy vad feminista, hogy teljes egyenjogúság és egy forintot se költsön rám, csak jó lenne, ha nem a pénz lenne a fő dolog. Múltkor is, amikor elvitt elgondolkodtam és(ha beleszámolom a benzinpénzt is) akkor bizony olyan 20 000-et rám költött és én ettől már igen, zavarban érzem magam, tudván a szüleim mennyit dolgoznak ennyi pénzért.
2012. dec. 13. 16:39
 14/19 anonim ***** válasza:
Hehe, pedig ebben a dologban igazat adok a feministáknak. Mert azért ha csak az "elvárt figyelmességet" számoljuk, egy egy randi benne van 5000-ben, amit nem mindenki engedhet meg magának akár két-háromnaponta.
2012. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem "elvárt" a figyelmesség, ha ő akarja, akkor fizesse, én nem kötelezem rá...

Sose értettem, hogy aki nem engedheti meg magának azt hogy fizessen valamit a barátnőjének, az mégis miért teszi meg mégis, utána meg ki van akadva, hogy minden pénze rámegy a csajra. Szerintem amiatt nem fog tönkremenni egy kapcsolat, hogy megbeszélik, hogy ilyen helyzetekben mindenki fizeti a saját dolgát, vagy ha mégis, akkor már rég rossz és hagyni kell a csudába a lányt.

2012. dec. 13. 17:51
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Lehet, hogy ez neked szokatlan, de szerintem ez egy szinten normális. Ő megteheti, hogy költ rád 20.000-et. A másik pasi meg azt teheti meg, hogy költ rád 5000. Hidd el, hogy ha több gazdag pasi lenne, akkor többet is költenének a lányokra. A fiúk szeretnek lovagiasak lenni. Az én barátom is ilyen. Én hiába mondtam neki, hogy ne kényeztessen túlzottan el, ő akkor is. Nem a pénzéért vagyok vele, ne érts félre. Én is tehetős családból származom, csak az én szüleim fukarak voltak mindig. Mondjuk ünnepekkor kicsit nehéz dolgom van, mert nem könnyű egy olyan férfinek ajándékot venni, akinek mindene megvan. Így általában olyan dolgokat kap tőlem ajándékba, amik egyediek, pl. 1 l házi pálinka, amit mi főzünk ki a mi gyümölcsfáink terméséből. Ha tetszik a fiú különben, akkor szerintem adj neki lehetőséget és esetleg beszéld meg vele, hogy elejében ne fizessen azért még mindent. De mint mondtam, ő megteheti.

2012. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azert jo latni h nem csak pi.csak vannak.

Am. te latod h a leirtaktol fuggetlenitve milyen a jelleme, es h vonz-e mint ferfi.

(Bar sztem van benne olyan h meg akar venni. Vagy csak nem tudja hogy kozeledjen es ezt az utat valasztja)

2012. dec. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hosszu távon nem rossz!

Hülyének néznek mert ez mostanában nem divat, de ha ember szeretnél maradni, és BOLDOG, akkor ne add fel a pénzért az elveidet, az izlésedet!

2013. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék össze egy pasival, mert gazdag. Viszont ha okos,sportol és jó az illata, azért már igen.

19/L

2013. jan. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!