Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol a határ a kislányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ a kislányos rajongás és a szerelem között?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom, akit ha meglátok, gyenge lesz a kezem-lábam, zavarban vagyok, utána egésznap 10 centivel a föld felett járok. Ha tudom, hogy aznap látom, egész nap remeg a gyomrom. Folyton ő jár az eszemben. De 30 évvel idősebb nálam, családja van, és nem tudok róla semmit. Összesen kb. 2órát töltöttem eddig vele kettesben, tehát abszolút nem ismerem. Vagyis ez nem lehet szerelem. De akkor mi?

Ugyanezt éreztem, mikor összejöttünk a párommal. Őt tiszta szívemből szeretem, vele szeretnék élni, de úgy érzem, megcsalom. Természetesen nem a szó hagyományos értelmében, azt nem tenném. Csak a gondolataim, ez a furcsa érzés ezzel a férfivel kapcsolatban. Annyira össze vagyok zavarodva :( Mi ez?

20/L


2012. dec. 13. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem, mert nem belé vagy szerelmes, hanem maga az érzés hiányzik, és jó újra átélni
2012. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De iszonyatosan jó pasi, nagyon szexi, okos, és kedves. Egyszerűen tündéri :( utálom, hogy ezt érzem :(
2012. dec. 13. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy testileg vonzódsz hozzá? Tehát nem érzelmileg, csak mivel szexi és jóképű, meg aranyos, akkor szexuálisan felizgat. Ez nem jelenti, hogy a pasidat nem szereted, vagy ő nem éri ezt el nálad. Végül is mind emberek vagyunk, és ez ösztönös.
2012. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2.! Azt hiszem igazad van :/ Csak az a baj, hogy mostanában már jobban felizgat, mint a párom. Sokszor gondolok rá szex közben. És emiatt nagyon bűntudatom van. :(
2012. dec. 13. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy ez csak akkor fog elmúlni, ha elmész majd a suliból (lediplomázol) vagy a tanár fog. inkább rajongás, meg nagyon tetszik neked. addig is ne legyél vele kettesben és ne beszélgess vele, ha nem muszáj.
2012. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!