Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha beleszeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha beleszeretek a pszichológusomba?

Figyelt kérdés
kb. 5évvel idősebb nálam, mindketten vonzódunk a másikhoz és egyedülállóak vagyunk. Tudom, hogy ez nem túl normális dolog, de mégis mit lehet tenni? hagyjam és az érzéseimre bízzam magam, vagy hagyjam a fenébe?

2012. dec. 13. 22:18
1 2
 11/15 homo ludensz ***** válasza:
100%
Most teszik neked hogy valaki csak veled foglalkozik hiszen azért jársz oda. Azt hogy úgy viselkedik hogy neked szimpatikus azt becsüld meg mert vághatna hivatalos "okos" arcot vagy fapofát. Most meséljek arról mit fogsz szenvedni egy általad feldíszített eszményképtől amit soha nem birtokolhatsz./ plátói szerelem/. Tudom mi az mert végigjártam,légy udvarias,figyelmes és ne téveszd össze a szerepeket én ezt javaslom.
2012. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy kizárt, hogy megtörténjen...

De egy pszichológusnak eleve azt kell feltételeznie, hogy a szokásos "segítő iránti fellángolás"-ról van szó. Ha nem így tesz, akkor adja vissza a diplomáját...

Ha visszaél a helyzettel, az nagyon komoly problémákat vet fel. Olyan, mintha a postás elköltené a rábízott nyugdíjat...


Ha tényleg érzelmek merülnek fel, akkor ilyen esetben egyet lehet tenni: megszakítani a szakmai kapcsolatot, várni néhány hónapot és utána elkezdeni civilként randizni.

2012. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek ha tetszik is a pszichológusa, akkor beleszerethet, akarata ellenére is mert félreérti a dolgokat.


Mertő megért ő kedves ő belelát a lelkedbe ő tudja mit szeretnél vele mindenről mindig nyiltan beszélhetsz azt adja azt mondja ami a legjobb lenne, nem háborog nem kiabál nyugodt, segít neked, és azt gondolod, hogy "bárcsak minden pasi ilyen lenne",


De a pszichológus részéről te egy lehetsz a sok közül.


Én is jártam egy amolyan pszichológushoz régen, de ő látta rajtam h én elkezdtem érezni iránta és ezt át is rágtuk, hogy nem lehet semmi.

2012. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam pszichológushoz, nem szerettem bele, de ő szólt előre, hogy ne lepődjek meg, ha esetleg úgy érezném, hogy beleszeretek, mert ez ebben a szituációban normális. :)
2012. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
ez rettentő gyakori jelenség, mi pszichó szakon sokat tanulunk erről a témáról. etikailag tiltott, a kódex ellen van, szóval ha becsületes, lelkiismeretes szakember, akkor lezárja a veled való terápiát, és másik pszichológushoz küld. amúgy tényleg sokakkal megesik, de igazi kapcsolat ritkán alakul belőle, mert ilyenkor az ember csak egy szerepbe szeret bele, lásd a rád figyelő, veled foglalkozó, biztos pontot nyújtó terapeuta. de ne feledd, ez csak egy szerep, nem látod a valódi személyiségét, azt nem mutathatja meg neked.
2012. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!