Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul jöttem ki az egészből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul jöttem ki az egészből. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy srác akibe beleszerettem pedig nem kellett volna. kb két hónapja egy buliban kétszer is megcsókolt aztán azt mondta hogy jó volt velem de nem akar semmit. én viszont beleszerettem aztán ő egész nap engem bámult suliban és nem értem mert aztán összejött egy csajjal de attól függetlenül egész nap engem bámult amikor csak meglátott. aztán összejöttem egy sráccal aki eléggé tetszik nekem de a másik srácot nem tudom kiverni a fejemből és azt hittem hogyha összejövök ezzel a sráccal akkor jobb lesz minden. de aztán rájöttem hogy csak bosszantani akarom a sulitársamat aki anno a buliban kétszer is megcsókolt és beleszerettem... és most nem tudom mit csináljak azzal a sráccal akivel összejöttem mert ő meg nagyon oda van értem.. olyan rosszul sült el most minden.. :S

2012. dec. 13. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kész szappanopera. Sajnos csak annyit tudok mondani; edd meg amit főztél :/

Tanulj a saját hibádból. És ha nem szereted azt a fiút ne hitegesd tovább később csak még rosszabb lesz a szakítás

2012. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én 16 a srác aki a buliban megcsókolt 18éves
2012. dec. 13. 20:32
 3/12 A kérdező kommentje:
úgy utálom az ilyet... :S nincs szívem ahhoz hogy a képébe mondjam hogy nem is szeretem de azt is tudom hogy ha most nem mondom el akkor csak rosszabb lesz... legszívesebben elásnám magam..-.-" :S nem segítene ebben valaki??
2012. dec. 13. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk el helyetted? Vagy mire gondolsz?
2012. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
segítsetek elásni engem...
2012. dec. 13. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Na ne mártírkodj, mostmár fejezd be amit elkezdtél.

Legközelebb már tudni fogod, hogy mit hogyan.

2012. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de ha megmondom annak a srácnak akivel járok hogy nem szeretem és szakítunk akkor mit kezdjek a másikkal??? valamit kell vele kezdenem mert ha ezzel a sráccal sem tudok miatta normálisan együtt lenni akkor mással sem... :S
2012. dec. 13. 20:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, én szeretek kertészkedni, segítek ha kell...

Viccet félretéve, te is tudod, hogy mi a helyes. Vigasztaljon az a tudat, hogy nem akartál rosszat, és hogy időben észbe kaptál. Vagyis az "időben" az viszonyítás kérdése, a lényeg, hogy észbe kaptál. Mondd el neki az igazat, van rá egy kis esély, hogy megérti. Rosszabb eset, ha szóba se áll többet veled, de nézzük a jó oldalát: legalább nem lesz ott, hogy a képedbe törölje minden egyes alkalommal azt, amit egyszer elhibáztál... De szerintem ha mindent őszintén elmondasz neki, akkor megérti... azt hiszem.... Ennél többet már mi sem tudunk mondani, drukkolunk neked, és remélem nem ásod el magad... :) Hajrá!

2012. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tsz-tag ***** válasza:
én szivesen eláslak :) de remélem ha megerőszakollak előtte azt nem bánod, mondhatni fizettség gyanánt
2012. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
"valahogy" már vártam egy ilyen idétlen választ... -.-" úgy hiányzott a kommentek közül.. -.-
2012. dec. 13. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!