Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erekció közben a fitymámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erekció közben a fitymámat hátrahúzom a makkról és ez nagy fájdalmat okoz! Mi a gond? Talán fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok!és ez szex közben nagyon zavaró?

2012. dec. 15. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valószínű.

Igen.

2012. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ez orvosi beavatkozás nélkül hogy kezelhető?
2012. dec. 15. 16:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Krémezd sokat, és huzigáld, hogy nyúljon a bőr. Viszont, ha nagy a baj, akkor doki!

Vigyázz, rá ne szoruljon mikor hátra húzod.

2012. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor mindenképp orvos!
2012. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Adj egy pontosabb leírást, hogy mi a helyzet. Szűknek látszik-e a fityma, inkább a fitymafék az ami rövid, mi a helyzet lankadt állapotban, mennyire érzékeny a makkod? (és még bármi releváns ami eszedbe jut)
2012. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lankadt állapotban semmi gond hátra tudom húzni,ki tudom tisztítani stb. nem fáj,de erekciónál nagyon nehezen tudom hátrahúzni és eléggé feszül,olyannyira feszül hogy fáj is elég rendesen.:/ de én nem akarok orvoshoz meni semmi ilyesmi. :/ :(
2012. dec. 20. 15:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én kértem tőled a szitu pontosabb leírását.


Megpróbálok segíteni, remélem sikerül is :)


Szóval, bár van pár hangos emberke az oldalon, akik azt fogják mondani, hogy ezen csak a műtét segíthet, csomó más embernek nem ez a tapasztalata, úgyhogy először mindenképp érdemes megpróbálni az alternatívákat, aztán legvégső esetben kés alá feküdni. Abban az esetben is rendelkezésre állnak olyan módszerek is, amivel megtarthatod a makkod fedettségét, pl. fitymaplasztika vagy a fitymafék átvágása (feltéve, hogy az szükséges). De írtad is, hogy amúgy se vonz az, hogy dokihoz menjél ezzel.


A helyzet nem tűnik súlyosnak, hátra tudod húzni a bőrt mereven is – ennél láttunk azért durvábbat is :D Úgyhogy aggodalomra semmi ok. Persze gondolom rém kellemetlen, hogy fáj.


Amit tehetsz: megpróbálhatod nyújtani a fitymát. Azért is kérdeztem, hogy a fityma-e a szűk (szorítja-e a makkot), vagy a fitymafék rövid (az a kis összekötő izé a fityma és a makk között, a lyuk alatt), mert ettől függ, hogy 1) mennyire hatásosan lehet edzeni/nyújtani/növelni 2) mire kell összpontosítani.


A részletek előtt: a legfontosabb dolog, hogy sose fájjon, sose nyilaljon, amikor nyújtod. Ha túl erősen húzod, az nem jó, találd meg azt a még éppen kellemes pontot, ahol azért ki van feszítve a bőr, de még nem fáj. Sose légy durva magaddal.


Amit szoktam ajánlani, főképp, mert biztonságosabb, az az, hogy előrefele húzod a fitymát. Így egyrészt nem tudhat beszorulni a makk mögé, mint a hátrahúzásos tréningnél, másrészt pedig egy merevedés se zavar be annyira. Szóval attól függően, hogy a fék vagy a fityma maga a probléma, attól függően kell inkább előrehúzni, vagy inkább kinyitni a bőrt.


Igazából ennyi. A kifeszítve tartott, egyébként egészséges bőr a nyújtó erőkre növekedéssel reagál. Ezért tudnak a vagány csávók dugókat tartani a fülcimpájukban, egyes afrikai törzsek tányért a szájukban, egyes kísérletező kedvű körülmetéltek meg ugyanezen az elven tudják megnyújtani a bőr megmaradt részét, hogy az újra fedje a makkjukat.


Hogy mennyiszer kell csinálni és meddig, az nehezen meghatározható. Mondjuk napi egyszer-kétszer, dolgoztasd meg jó pár percre (a kezed úgyis elfárad bele), lényeg az, hogy rendszeres legyen, és ne legyen annyira gyakori, hogy kellemetlen legyen. Majd okosan kialakítod magadban az órarendet hozzá :)

2012. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Először is nagyon köszönöm hogy foglalkozik velem,együtt érez és hogy ennyire részletesen leírta.Szóval amikor erekció lép föl hátrahúzom a fitymát és amikor a makk mögé úgymond szorul...mondjuk nem is igazán szorul de ez mindegy..akkor már nagyjából az az érzés van hogy eléggé nyúlik de nem fáj tehát gondolom ezzel már feszül és nyúlik a bőr ami jó!Köszönöm a jó kis hasonlatokat :D :).

Még annyit hogy a fityma általában 18 éves korban már rendesen hátrahúzható és jó 1.5-2cm-re távol el lehet húzni a makktól a fitymát,ha tévedek akkor javítson ki de én így gondolom.

2012. dec. 22. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:

(Ez az internet, nyugodtan tegezhetsz :))


Az utolsó kérdésedre szerintem nincs válasz – változó, hogy kinek meddig megy hátra, vannak olyanok (köztük két barátom, akikről tudom, hogy ilyen „bajuk” van), akik simán és problémamentesen(!) elszexelnek úgy, hogy mereven épp csak be lehet akasztani a makk mögé a fitymájukat, de tovább már nem megy. Nekem mindig is ment mondjuk még egy jó ujjnyit hátrébb, ma már teljes merevedés esetén is simára hátra tudom húzni – ellenben kevés olyan embert láttam, aki ezt meg tudja csinálni. Szóval fene tudja, mi a normális :)

2012. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent.Nyújtom minden nap!
2012. dec. 25. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!