Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma megyek először barátomhoz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megyek először barátomhoz. Ilyenkor kell vinni ajándékot?

Figyelt kérdés
Anyukáját és öccsével(10) már találkoztam,az apukájával és a nővérével nem(21). Ha az öccsének viszek egy tábla csokit az elég lesz? 16/L :)
2012. dec. 16. 12:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem kell megkövezni ember.!!! első barátom,nem vagyok jártas a dolgokban....
2012. dec. 16. 12:42
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ne haragudj,de tényleg nem keltenél valami jó nagy benyomást azzal,ha eljönnél hozzánk vendégségbe,is hoznál egy tábla csokit,a család egyik tagjának,a többi meg nézné....én olyan vagyok,hogy ha eljön hozzánk valaki,mindennel megkínálom,nagyon kedves,és barátságos vagyok a gyermekem esetleges párjával.....de nekem nagyon számít az első benyomás!

Ha nincs valami sok pénzed,akkor nem hozol senkinek sem semmit,az érthető....ezért még nem néztem ki senkit.

2012. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Milyen kövezés? Itt mindenki segíteni próbál...

"Ember"...

2012. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

"nem kell megkövezni ember"


azért egy kicsit te is moderálhatnád a viselkedésedet!

Mi az hogy "ember"?

2012. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

Úristen!


Kibújt a szög a zsákból,nem azért néznélek ki,mert nem hozol semmit,hanem a viselkedésed miatt! :)

Kedves vagyok mindenkivel,mint mondtam,de a gyerekem barátnői között volt aki nem kedvelt!

Mindig kiszúrtam az álszent,neveletlen megjátszós kislányokat .)

2012. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
elnézést,nem akarok senkit bántani,de nekem fura ez az egész.:( már vettem egy nagy tábla milkát a kisfiúnak,többinek nem..jajj...na majd kiokoskodom valamit.:)
2012. dec. 16. 12:50
 17/19 A kérdező kommentje:
örömöm határtalan.:D
2012. dec. 16. 12:51
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Viszel mindenkinek egy tábla csokit,max 1000 forint!

Nem kell ezen napokig rágódnod!

2012. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
szerintem is az lesz.köszi :)
2012. dec. 16. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!