Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus/Biszex lányok, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/Biszex lányok, volt olyan, hogy kipróbáltátok a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Tehát, arra lennék kíváncsi, hogy van 1 barátnőtök, mondjuk a legjobb, ugyebár annak mindent elmondunk :D és a bizonyos lány mondjuk tetszik is nektek, persze barátok vagytok mert a baráti kötelék erősebb, meg fontosabb is. Szóval volt olyan aki kipróbálta már barátnőjével? mondjuk csók, vagy egyéb.? 16/L

2012. dec. 16. 14:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
na most feltettél egy nagyon jó kérdést :D nemtudom, de azért mégiscsak tudom, noss felvilágosítani a barátnőmet (hogy milyen szuper dolgok léteznek az életben) , ja meg már régóta gondolkozok ezen szal kipróbálni éés ha ez így összejön és nem volt rossz, rendszeresíteni ^^
2012. dec. 16. 15:14
 12/23 A kérdező kommentje:
ja és ez 6. válaszolónak szólt :D
2012. dec. 16. 15:15
 13/23 anonim ***** válasza:
kezdeményez nála ha ennyire szeretnéd :D azt ha neki is bejön akkor meglehet ismételni jó párszor :D
2012. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

7. válaszoló

már elbeszélgettünk ilyesmiről, de hogy valamelyikőnk végre csináljon is valamit olyan nem volt. pláne, mert ő nem tudja mit is kéne, én meg azért nem mert ő ilyen tudatlanka, legalábbis állítja h tudatlan :D hogy tettei e nemtudom, lehet így kényelmesebb neki xD

2012. dec. 16. 15:18
 15/23 anonim ***** válasza:
tudod mit :D? adj neki egy szájra puszit ha találkoztok :)
2012. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
na, eddig ez tetszik a legjobban :D így belegondolva tök cuki lenne xD részemről :D:D:D
2012. dec. 16. 15:32
 17/23 anonim ***** válasza:
akkor hajrá :)
2012. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
sok sikert.
2012. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%

Vagy ha szoktatok együtt aludni vagy ilyesmi, smárold le. A szájrapuszi csak spontán elég furcsa lehet egy olyan lánynak, mint amilyennek leírtad... Inkább vezesd fel valamivel és ne állj meg, csak mert nem tudod, mi lesz... Majd kiderül :D

Én legjobb barátnőmmel még nem csináltam semmit, pedig ideje lenne már :D

2012. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17 vagyok biszex legjobb barátnőm 18 szintén van biszex hajlama s igen már smároltunk párszor de semi több. sztem jo volt :)
2013. okt. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!