Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek h lehetne megelőzn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek h lehetne megelőzni a problémát?

Figyelt kérdés

Arról van szó, h kedvelnek a lanyok, ami önmagában nem baj.

A probléma ott kezdődik, h már menyasszonyom van, aki féltékeny és velem veszekszik, h miért keres xy lány.

Persze azért keres meg jön utánam, mert nem foglalkozok vele és nem fogadom a közeledését.

Tipikusan azokról a ringyókról van szó, akik tudják, h jól néznek ki meg mennek utánuk a pasik, aztán bas.sza a csőrüket, h én meg kb. leszarom a fejét, nem nevetek az idétlen poénjain.



2012. dec. 17. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg esélyt sem adni a dolognak, hogy a közeledbe kerülhessenek. Neten mindenhonnan le lehet ezeket tiltani, ha pedig élőben közelednek, zavard el, ordibálj vele, alázd le, mittudomén... Ha a barátnőd is ott van, látnia kell, hogy nem te hívod őket oda.


Jobb ötletem nincs.

2012. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy új sim kártyát,lecseréled az emailcímed.
2012. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Határozottan küldd el őket. Ha megteszed néhányszor, utána nem keresnek.

Tehát ha keres az adott lány, akkor mondd azt, hogy bocs, de nincs kedved vele beszélgetni. Ha megkérdezi hogy miért, akkor mondd azt, hogy azért, mert nem érdekel. Ezek után szinte kizárt, hogy tovább beszélne hozzád vagy újra keresne. De ha mégis, lásd fent.

2012. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez nem így működik:)

Nincs az a nő, aki egy felsülést bevállalna, úgy is az lenne, h ő nem is akart semmit én értettem félre.

2012. dec. 17. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!