Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy 19 éves lány összejön egy 45 éves pasassal, aki nem csóró, de nem is gazdag és odaköltözik?

Figyelt kérdés
A pasi valami művész, szóval nem egy gazdag üzletember. Csak szerintem beteges ez a dolog? Komolyan működhet szerelem úgy, ha a lánya lehetne? És a lánynak hogy van gusztusa?
2012. dec. 17. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
apakomplexus.
2012. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A szív útjai... Aztán mire 45 lesz, megözvegyül, és választ egy 19 éves pasit. :-)
2012. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
lol XD
2012. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Komplexus. Volt ilyen ismerősöm. Szegény....
2012. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért probléma az hogy a fent említett lány, egy sokkal idősebb férfival él?! Nem értem. :D A párom is 15 évvel idősebb nálam, ha össze jön az első randin neki akár a lánya is lehetnék. :D Mi is együtt élünk és alig vagyok idősebb a lánynál. Válaszolva a kérdésedre, hogyne működhetne a szerelem köztük?! Ez nem korhoz kötött!


21N

2012. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért 15 év és 26 év között van különbség..:D
2012. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van, de számomra érthetetlen dolog hogy miért ekkora probléma, ha szeretik egymást?:D
2012. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek egy ilyen párt. Amikor összejöttek, akkor a lány 18, a pasi pedig 40 éves volt, és össze is költöztek. Már 6 éve együtt vannak, és nagyon szeretik egymást, látszik rajtuk, hogy törődnek egymással meg minden.


A pasi itt is művész, és egy kis lakásban él, épphogy kijön hó végén, szóval nem a pénz miatt jött vele össze a lány.


Van ilyen, amikor egy lány meglát valamit egy idősebb férfiben (arról beszélek, amikor a férfi nem gazdag, szóval a pénz kizárva), vagy a körülötte lévő fiúkhoz túl érett, és csak egy jóval idősebb férfivel érti meg magát. Az idősebb férfi meg jobban tud bánni egy lánnyal, a szexen kívül más dolgokban is tud egy lányhoz közeledni, amire a fiatal fiúk nem képesek.

2012. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

17.41

Hogy miért probléma? Mert a férfi egy trotty lesz, amikor a nő még csak a 40-es éveiben fog járni. Mert lehet, hogy meghal, amikor a gyerekei még kiskorúak. Tudom, tudom, lehet, hogy a nő meghal 2 év múlva, a férfi pedig 100 évig él. Csak nem ez az általános.

2012. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De ne légy ilyen pesszimista. Mikor te szerelmes voltál ennyire előre gondolkodtál hogy mi lesz ha a szerelmed meghal?! Boldogok, amíg boldogok.
2012. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!