Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy 19 éves lány összejön egy 45 éves pasassal, aki nem csóró, de nem is gazdag és odaköltözik?

Figyelt kérdés
A pasi valami művész, szóval nem egy gazdag üzletember. Csak szerintem beteges ez a dolog? Komolyan működhet szerelem úgy, ha a lánya lehetne? És a lánynak hogy van gusztusa?
2012. dec. 17. 17:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Engem kiakaszt, mert a lányt ismerem és sosem az idősebb pasikra hajtott, sőt egyenesen undorodott tőlük. Ráadásul kis vékony törékeny csaj, még gyerek, egy ilyen pasi meg az apja lehetne bőven, a legszebb éveit veszi el..
2012. dec. 17. 17:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mi alapján gondolod, hogy az éveit "elveszi"?! Ha boldog a lány, akkor az éveit nem elveszi, hanem boldogan éli meg ezeket az éveket a szerelmével, vagyis az évek nem lesznek elveszve.


Most milyen más lehetősége lenne? Üljön otthon, és inkább ne legyen senkivel, ne legyen a szerelmével? Az lenne az éveinek az elvesztegetése! Szerelemmel eltöltött év NEM ELVESZTEGETETT ÉV!

2012. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is apakomplexusos vagyok, párom ugyan nincs, és nem is volt még, de biztosan nem tudnék másképp élni. Nem tudnám elképzelni, hogy a fiatal fiúk tetsszenek. Jelenleg jól érzem magam így is. Szerintem senkinek semmi köze a másik dolgához, ahhoz meg főleg nem, hogy kibe szerelmes. Erről nem kell tudnia mindenkinek. Azt tuti, hogy az illető édesanyja nem örülne a kapcsolatnak, de sosem azt kell nézni, hány éves a férfi. Csak szeressék egymást. Más kérdés, hogy a férfiak általában mit akarnak a fiatal lányoktól...Na, ezért várok én is még pár évet arra, hogy komolyan vegyenek a férfiak, és ne csak 'azt' akarják tőlem. Lehet, hogy elvesztegetem a tinédzseréveimet, de nem akarom, hogy ítélkezzenek felettem a párom kora miatt. Tudom, az előbb azt írtam, hogy senkinek semmi köze a másik ember szerelmi életéhez, de nem könnyű elviselni, ha valakit megítélnek emiatt. Az ilyen kapcsolatoknak egyébként általában hamar vége lesz, mert a lány akarva-akaratlanul is az apját keresi az ominózus férfiban, de sosem fog pont ugyanolyat találni egyik férfiban sem, mint amilyet keres az apja helyett. Ezért -mivel nem felelnek meg egymásnak- vége szakad a kapcsolatnak. Ezt tapasztalatból írom (sok ilyen lányt ismerek). Summa summarum: Nem mindig szerencsések ezek a kapcsolatok, hiszen egy 16-17 éves lány teljesen mást vár egy kapcsolattól, mint egy 40-akárhány éves férfi.

17/L

2012. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évvel idősebb a barátom és imádom. Imádom, hogy imád engem, hogy támogat (ellenben az exemmel, aki 4 évvel volt idősebb és azt kérte, hogy hagyjam ott az egyetemet), hogy kedves, hogy művelt, érett gondolkodású. Ezek fontosak nekem. Arról nem beszélve, hogy a szexuális életünk is tökéletes. 22L
2012. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!