Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnátok ti a gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok ti a gyereket?

Figyelt kérdés
18 lány vagyok párom 23. Nagyon szeretjük egymást és egy babán gondolkodunk. Annyira szeretnék már egy babát:) Együtt akarjuk leélni az életünket. Tudom nagy felelőséggel jár az egész, és úgy érzem képes vagyok odaadni az életem a páromnak, egyetem majd meglesz,és szeretnék egy boldog családot alapítani. Ő is már nagyon szeretne babát.

2012. dec. 19. 13:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Vagy majd mindent fizetnek a szülők?
2012. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Mármint a ti szüleitek....
2012. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Azt kérdeztem mióta vagytok együtt??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2012. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Az nem elég!
2012. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy mióta vannak együtt?? 18 éves

Ez válasz mindenre...

2012. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Szóval még bőven várhatnál és ne a családra alapozd a dolgokat, hogy ők majd segitenek! álj meg a lábadon, legyen meg a háttered lakásod pénzed biztos állásod! Egy embernek nehéz a mai világban megélni hát még 3-man kicsi gyerekkel akinek kénytelen vagy mindent megadni!!!
2012. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vállalnék gyereket ha lenne normális fizetésem.
2012. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Ráadásul semmijük sincs, amire alapozhatnának. Komolyan, nem vágysz kérdező arra, hogy dolgozhass? Hogy önmegvalósíts? Ennek van itt az ideje, nem a gyerekvállalásnak!
2012. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Nem mindegy annyira azt sem. 19-20évesen még ha szűlne azt mondom oké. De amögött is legyen 4-5év kapcsolat. Ismrjük ki a másikat stb...ha évek multán is ekkora a vágy akkor lehet nyomni. Mondjuk nekem volt egy ilyen ismerösöm csak ö 17volt azt felcsinálta valami pali és mire nagy lett a pocakja ott hagyta. Azóta füvel fával cisnál mindent csak azért, hogy törödjön valaki a gyerekével..
2012. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
írtam már, hogy lassan két éve, hogy együtt vagyunk.
2012. dec. 19. 14:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!