Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnátok ti a gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok ti a gyereket?

Figyelt kérdés
18 lány vagyok párom 23. Nagyon szeretjük egymást és egy babán gondolkodunk. Annyira szeretnék már egy babát:) Együtt akarjuk leélni az életünket. Tudom nagy felelőséggel jár az egész, és úgy érzem képes vagyok odaadni az életem a páromnak, egyetem majd meglesz,és szeretnék egy boldog családot alapítani. Ő is már nagyon szeretne babát.

2012. dec. 19. 13:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Csak elmesélek egy történetet. A nővérem 18 évesen vállalt gyereket. Mivel az élettársa telebeszélte a fejét. Utána otthagyta a babával. Azóta egyedül neveli a picit a nővérem, 15 éve semmi más nem fért bele az életébe. A lehetőség is elúszott, hogy még egy gyereke legyen.

Másik történet: Volt osztálytársnőm is szült, De ők együtt maradtak, így most egyetemre jár, gyereket nevel, kapcsolatokat ápol, bulizik, minden happy.

Következtetés: Csak akkor vállald a babát, ha biztos vagy a párodban és a családtól is támogatást kaptok. Külömben tönkre mehet az életed.

2012. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen jöttem össze egy sráccal, 2 évig voltunk együtt. Esküvőt, babát terveztünk. Bár nem azonnal, mint ti, de nagyon komoly terveink voltak. Mi voltunk az álompár mindenki szemében, ezt mi is elhittük magunkról, nem is gondolkoztunk azon, hogy mi nem együtt öregednénk meg. Láss csodát, véget ért a kapcsolat, pedig mi érettebbek voltunk nálatok.

Majd ha a barátod befejezte az egyetemet, akkor kezdjetek neki, ha még mindig együtt vagytok és akarjátok.

2012. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 ASOT ***** válasza:

Ennyi idősen kizárt h gyereket vállalnék.

Sőt egy 18 éves lánytól sem soha. Az részemről túl fiatal hozzá.


Meg amugy sem tudtok szinte semmit a nagybetűs életről.

fiatalok vagytok felelősségtudat nuku, élni nem éltetek.

Ha változik a helyzet mi lesz??

Jajj anyu a kicsit itt hagyjuk 3 napra jó??


Nem!

1. fiatal vagy főleg te. De a pasid is.

2. kell elegendő pénz/fizetés, egy otthon kell ahonnan nem raknak ki és nem kell költözni egy darabig.

3. egy gyerek az nem egy barbibaba amit csak öltöztetni meg játszani kell vele.

4. mivel nincs munkahelyed nem volt bejelentett munkaviszonyod ezért nagyon kevés pénzt fogsz kapni. Ergo párod dolgozhat mint állat.

2012. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

biztosan szeret, mindig csak azt mondja, és írja:

"igen amugy mindennek te vagy a megfelelo szemely a szememben

csak teged tudlak magam melle kepzelni"

"en is szretlek

es neked is szep almokat eletkem

es talalkozunk hamar meglatod"

Szépen beszél velem mindig stb.

És két év múlva beleférne szerintetek?

2012. dec. 19. 14:15
 25/34 anonim ***** válasza:
Miből tartanátok el magatokat, és a gyereket??
2012. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Párom dolgozna és szüleimtől is kapnánk segítséget, mivel van két vállalkozásunk ami elég jól megy.
2012. dec. 19. 14:18
 27/34 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy kapna állást? És az is csak évek múlva lesz?.... Pff hát szerintem ne alapozz erre.
2012. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Igen, mi is ilyeneket mondtunk egymásnak. Várjatok még, ráértek vele. 2 év múlva már reálisabbnak tűnik, de most nagyon nagy butaság történhet.

Együtt éltek egyébként? Addig ne akarjatok babát, amíg nem éltetek együtt legalább 2 évet.

2012. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
90%

Mindketten túl fiatalok vagytok a gyerekvállaláshoz

Beborít mindent a rózsaszín köd a fejetekben

Ha a hormonok leállnak 4-5 év múlva és még mindig így érzed akkor érdemes elgondolkodni rajta

2012. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 ASOT ***** válasza:

na innen látszik h még gyermek vagy és fiatal az élethez:

""igen amugy mindennek te vagy a megfelelo szemely a szememben

csak teged tudlak magam melle kepzelni"

"en is szretlek

es neked is szep almokat eletkem

es talalkozunk hamar meglatod"

Szépen beszél velem mindig stb."

2012. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!