Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most melyikünknek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

A barátnőmel hazafelé menet beszélgettünk

a fiúinkról és a szerelmi életünkről. Valahogy

a szexre terelődött a szó. Én mondtam hogy legalább

20-éves koromig nem akarok senkivel se lefeküdni.

Erre ő azt mondta: nem szabad addig várni amíg nyanya leszel!

Én pl. Már a napokban majdnem lefeküdt a pasimmal.

Erre én: én azért nem akarok korán teherbe esni,még az egyetem

előtt,hogy aztán megbánjam. Azt mondta erre: nem

hallottál még a fogamzásgátlásról? Én: de. De attól még lehet

hogy valami gond lesz és mire észbekapok a pocakomat nézegetem.

Egy kicsit vitatkoztunk aztán otthagytam. Otthon aztán megbánja

el kezdtem gondolkodni az előbbi beszélgetésről. Nagyon

nem akarok szűzen meghalni. Szerintetek kinek volt igaza?

14/L



2012. dec. 19. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
20 évesen még egyáltalán nem leszel nyanya a szexhez! Igazad van abban, hogy nem akarod elsietni, és ha ő 14 évesen már majdnem lefeküdt a pasijával, az elég nagy gond, mert fiatal még nagyon a szexhez. Nem kell ezt elkapkodni, ha most nekiáll, 20 éves korára teljesen ki fog égni! Semmi gond nincs az álláspontoddal szerintem :) 27/L
2012. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

Ha 20 éves korodig szűz leszel, még nem kell szüzen meghalnod.

Egy 20 éves lány nem nyanya.

Mindig lehet baki a fogamzásgátlással, de rendesen használva szinte elhanyagolható a veszély. Ez még nem indok arra, hogy ha érett vagy a szexhez, akkor ne csináld. Annyira azért megbízhatók.

A 14 év és a 20 év között még rengeteg idő van.

Amúgy is minek előre betervezni? Semmi értelme megmondani hogy 20 éves korodig nem csinálod. Nem inkább addig nem kellene, amíg nem érzed magad készen rá, és nem vagy elég tájékozott?

2012. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan kitöröltettétek az első választ, csak mert butának tartotta a kérdezőt és a kérdését? Én nem tudom mi van a mai világgal, de voltam 14 éves és konkrétan emlékszem arra, hogy érdekeltek minket is a fiúk, de sokkal értelmesebbek voltunk a mai 14 éveseknél! Méghogy egy 20 éves nyanya és az a normális, ha 14 évesen már szexelnek a lányok!

Kedves kislány! Nem fogsz szüzen meghalni csak azért, mert nem fekszel le holnapután valakivel, és tényleg csak annyit tegyél meg, hogy nem mész a buta barátnőd után, hanem legalább addig vársz az első együttléttel, amíg teljesen biztos nem leszel a dolgodban! Ne azért feküdj le valakivel, mert félsz attól, hogy szűz maradsz (ami azért lássuk be, elég irreális félelem főleg ennyi idősen), hanem mert vágysz rá nagyon azzal a személlyel, akiben teljesen megbízol!

2012. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14 évesen majdnem lefeküdt a pasijával?! Bocs, de a barátnőd egy rib@nc.

Mindketten butaságokat beszéltek.

1, Huszonévesen az ember nem lesz nyanya. Akkor éli élete virágát, amibe beletartozik a szex. 14 évesen az ember még gyerek.

2, Vannak jó fogamzásgátló módszerek igen. 99%-os biztonsággal. Tehát esetek többségében nincs belőle gond. De ez nem 14 éveseknek való. Ennyire rettegni a terhességtől, védekezés mellet nem kell. Mert ez olyan, mint ha attól félnél, h a zebrán elüt egy busz. Sokakkal megtörténik, de nem olyan gyakori ha az ember normálisan használja a gyalogátkelő lámpát.

3, Sietni NEM kell, persze. De azért megnéznélek, hogy 3-4 évmulva is így fogod-e gondolni.


Én 17,5 évesen veszítettem el, egy akkor 8 hónapos kapcsolatban. Anno én is úgy terveztem, h 18 éves korom után fog megtörténni a dolog. 1 év járás után.

A te látásmódod picit merev. Sajnálom a barátnőd szüleit, mert a csajnak erkölcse nulla és gratulálok a nevelésükhöz. Illetve nem is nevelik, csak nő.


Olvass sokat a szexről. Védekezésről, szexuális úton terjedő betegségekről, egyéb nemiszerben előforduló gombákról, férfi erekciókról, szűzhártyáról, a hüvely tágulékonyságéról, izmosításáról, erogén zónákról.

-Vagy hogy meddig életképes a spermium a szabad levegőn?

-Mi az a klamédia?

-Hogyan terjed az AIDS?

-Miféle módokon lehet hüvelygombát kapni?

-Mi az az ovoluláció?

Sosem lehet róla eleget tudni. Lehetne még sorolni. Ha ezek közül akár egyre is "Nem tudom." a válasz, akkor az az illető még ne szexeljen.

De akkor sem, ha nincs bátorsága kotont venni a boltban.

23L

2012. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a tervezgetés hülyeség.Majd jön ahogy jön sosem értettem hogy mi értelme van ennek.Tény nem kell csak azért elvesztened a szüzességet mert miért ne de 20 éves korodig sem kell vele várni.Szarj le mindenkit és akkor történjen meg mikor úgy érzed méltó rá akivel csinálod és szerelemből teszitek.
2012. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!