Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy csináljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy csináljam? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátommal 2 hónapja vagyunk együtt,és karácsony csak 3. napján fogunk találkozni, vagy csak utána,és majd januárban, és akkor lesz a szülinapja is.

Az lenne a kérdésem, hogy adjak karácsonyra is neki ajándékot(ami kicsit fura lesz, ha karácsony után adom oda) vagy csak majd a szülinapjára adjak(amit szülinapja előtt pár nappal fog megapni)

Ti mit tennétek a helyemben? Nekem az tűnik logikusabbnak, hogy majd szülinapjára(karácsony után) adok neki valami nagyobbat:-) (Remélem értitek) Várom az ötleteket.

17L


2012. dec. 20. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én valami kis apróságot karácsonyra is adnék. Nem feltétlenül drága ajándékra gondolok, valami kézzel készített apróság is jó ötlet. Egyik ismerősöm pl. hógömböt készít a párjának karácsonyra. Szerintem ez nagyon jó ötlet, kreatív dolog, kedves gesztus és nem is drága. :)


Én azért is adnék valamit a barátomnak ilyen esetben, mert valószínűleg ő is készül valamivel és kellemetlenül érezném magam, ha kapok ajándékot, de én nem adok.

2012. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, én is 17/L vagyok.
2012. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem:) akkor szerintetek adjak karácsonyra is,megkésve, majd utána szülinapra megint?
2012. dec. 20. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetne 1-1 apró meglepetés karácsonyra is, meg szülinapra is. :)
2012. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!