Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kedveskedhetnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedveskedhetnék neki?

Figyelt kérdés
Suli miatt elég távol vagyok tőle, de mostanában nagyon beteg. Mivel kedveskedhetnék neki? Írjak egyáltalán vagy hagyjam inkább pihenni?
2012. dec. 20. 20:45
 1/3 anonim válasza:

először is, nem sok adatot adtál meg..:D szinte semmit..:D

de..ha elég közel álltok egymáshoz akkor biztos örül neki ha írsz és érdeklődsz felőle :D

2012. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt, napi szinten beszélünk a távolság ellenére és nagyon hiányzik.
2012. dec. 20. 20:50
 3/3 anonim válasza:

gratula :D

mondjuk nem tudom mennyire beteg..:S de biztos h örül maj hogy érdeklődsz iránta csak nem kell túlzásba vinni..:D szntem meg is látogathatnád ha tudod biztos örülne..:D legalábbis én is most beteg vagyok (fáj a torkom meg stb) és barátom szokott írni meg kérdezi hogy vagyok és az ól esik meg tegnap átjött "beteglátogatóba" itt volt pár órát és nagyon örültem neki :D látszik rajta h érdeklem, hogy hogy vagyok és ez jól esik :D

2012. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!