Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes elmondani az érzéseink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmondani az érzéseinket a másiknak, ha? 21l

Figyelt kérdés
úgy érezzük kölcsönös a dolog? vagy mikor érdemes beszélni erről? látszólag kerüli ő is a témát,mintha félne..
2012. dec. 21. 00:15
 1/10 okoska31 ***** válasza:

mennyi ideje vagytok együtt? azért lényeges, mert a komolyan vehetőségnek egy fokmérője lehet...


egyébként igen, csak tudd, hogy némiképp kiszolgáltatod vele magad - ami önmagában még nem baj - a baj az, ha visszaél vele...

2012. dec. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a pasidra. Az ő dolga előbb lépni. Egyszer úgyis eljut arra a pontra, hogy felhozza a témát. Ha nem, akkor nagy baj van vele.:) 25/f
2012. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy a srác lépjen.Sosem jó ha egy nő borít először.Ha szeret úgy sem fogja kibírni, hogy ne lépjen, és ne mondja el, hogy mit érez irántad.
2012. dec. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

:D vicces amiket itt írtok. Szerintem mindig érdemes elmondani. Legyen lány vagy fiú az illető ugyanannyi felellősége és szerepe van a kapcsolat építésében mint a másik félnek. Másrészt ha ezt képes vagy megtenni, őszintén beszélni az érzéseidről, gondolataidról, kételyeidről, olyan dolgot oldasz meg pár perc alatt amit magukat "felnőtt"-nek nevező emberek egész életük során nem mernek. Figyelj, abban a pillanatban esetlen és elveszett leszel, amikor nyíltan kiteszed a szíved a kezeibe, de az egyik legbátrabb ember is. 50% esélyed van a boldogságra és 50% arra hogy nagyon rosszul fogod magad érezni. DE az a tudat mindenképp a tiéd, hogy te megtettél minden tőled telhetőt. Sok Sikert!


21/F

2012. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a vicces amit te írsz itt előttem! Vannak dolgok, amiket a férfinak kell meglépni és ez az. Ha a nő kezdeményez ebben a helyzetben, akkor a férfi joggal gondolja, hogy könnyen adta magát a nő. Viszont a férfi mondja ki, akkor azzal a nőnek örömet okoz és valljuk be elég férfias cselekedet. Később ennek meglesz az eredménye.:)
2012. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért nem értek veled egyet kedves elöttem szóló, mivel teljesen szubejektív dolgokról próbálsz obijektív állításokat alkotni. Értem ezt úgy , hogy embere válogatja, hogy hogyan értékeli azt ha ,szerelmet vall neki egy lány/fiú. Én pasi létemre nem gondolnám ,hogy könnyen kapható kis fruska az aki így tenne. Sőt.

Persze ezzel nem mondom azt ,hogy a lánynak kell feltétlen kezdeményezni (amúgy általában ők szoktak, ha nem is verbálisan) hanem természetesen a férfi is teheti ezt.

Ezzel csak arra célzok kedves elöttem szoló, hogy hamár khm.."demokráciában" élünk és íly módon szeretjük az egyenjogúságot és a női emancipációt, hát akkor tegyünk is így.

Tehát a két fél egy azonos helyzetben van, így azonos lehetőségeik is vannak.

2012. dec. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló nem vagy valami lovagias az tény. Nem a lányok dolga a kezdeményezés a demokrácia ellenére sem!
2012. dec. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok? Lehet, hogy nem vagyok, de kérlek ezt ne te döntsd el. Általában én kezdeményeztem az ilyen jellegű beszélgetéseket az eddigi kapcsolataimban :), persze megtörtént már az ellentéte is, ha érdekel.

A másik, hogy ha figyelmesen elolvasof akkor nem a demokráciára hivatkozom, hanem a mai emberek életfelfogására :).

De hogy számodra is érthető legyen, írom egyszerűbben:

Fiú vagy lány, mindkettő büdöset szarik mivel ember.

Nincs lényegi különbség a kezdeményezésben, inkább csak abban, hogy puncija vagy fütyije :). Ahogy találkoztam már tipikusan fiús lánnyal, úgy lányos fiúval is. A gondolkodás mód, genetika és neveltetés határoz meg minket elsősorban nem a nemünk. Szerintem.

2012. dec. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hatalmas tévedésben vagy! Hatalmasban...A nő a gyengébbik nem és hiába van egyenjogúság ebben az óriási demokráciában valami oknál fogva még mindig a férfiak végzik a nehéz fizikai munkákat és ők kapják a magasabb béreket. Itt meg is bukott az elméleted. Jó, hogy már nem a nők dolga az udvarlás. Aki megvárja, hogy a nő lépjen az egy besz@ri alak! A nők a férfiakban a biztonságot látják. Na most ha arra sem képes, hogy bevallja a nőnek, hogy szereti, akkor vajon milyen biztonságot képes adni? Előttem szóló, ha te képes vagy kezdeményezni a párodnál, akkor mért vagy mégis ellentétes véleményen?
2012. dec. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne kezdj lúzerrel! És amíg nem jártok már egy jó ideje, és nem alakult még ki a teljes bizalom, addig ne beszélj neki az érzéseidről.
2012. dec. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!