Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett az egyik évfolyamtársam. Nagyon sok jel volt, amiből azt lehetett volna leszűrni, hogy én is tetszek neki(testbeszéd). Egyszer sem beszélgettünk, mert nekem annyira nincs önbizalmam, hogy nem mertem rámosolyogni vagy akármit is tenni annak érdekében, hogy észrevegye ő is tetszik nekem. Csak párszor villant össze a tekintetünk. Amikor éreztem hogy néz, inkább rá sem mertem nézni. Azóta minden rosszra fordult. Buszon nem köszön, iskolán kívül sem. Sokszor az az érzésem, hogy láthatatlan vagyok számára. Adnátok tanácsokat, hogy hogy felejthetném el, hogy mit tegyek? Sokszor jártam már úgy, hogy utólag derült ki, hogy szerelmes belém az a fiú, aki nekem tetszett és én éreztem, de egyik sem mondta el, csak mástól hallottam, Szerintetek miért történik ez velem? Min változtassak? Tudom, hogy bennem van a hiba. Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 21. 18:10
 1/1 anonim válasza:
legyen önbizalmad! Menj oda hozzájuk! :) nekem sem volt.. 2 évet szenvedtem egy fiúval aki nagyon tetszett... Rábeszéltek h valjak és kiderült ö is azóta szerelmes belém :) már 1 éve együtt vagyunk! Szóval hajrá
2012. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!