Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő várakozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő várakozás után törődjek bele, hogy VÉGE?

Figyelt kérdés

Aztmondta a csajom szabadságra van szüksége mert még fiatal és egyedül akar bulizni nem velem.. (18) De érdeklődik van e csajom haveroktól. (féltékeny) Ha lenne valakije nem lenne az nem? Elbíztam magam, nem bókoltam, már csak ugy voltam hogy oké megvan ennyi.. 16 Hónapnak TELEFONON vetett véget. Kérdem: Örökre vége, vagy 1 ideig? Erre ezt irta: "Nem látom értelmét 1ütt lenni, de talizhatunk néha ha gondolod." 1. hanyagoljam amig megbékél és keres, 2. tegyem féltékennyé (ez kétélű dolog) 3. keressem mindennap?

Egy nő véget tud vetni 16 hónapnak (megcsalásmentes kapcsolatnak) telefonon hip-hopp örökre? Minden smsre reagál, és nem küldött el örökre.. mit lépjek erre? Nekem csak Ő kell!


2009. aug. 3. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha Neked csak Ő kell és nem is zárkózik el Tőled teljesen, akkor végül is mit szeretnél tudni? Ugyis az lesz, hogy újra együtt fogtok járni, mert azt szeretek mindketten.
2009. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

szerintem üljetek le és beszéljétek meg.lehet télleg egy kis szabadságra vágyik főleg ah te voltál neki az első komoly kapcsija.kiváncsi milyen lenne mással stb.

de ha szeret ugy is vissza fog találni hozzád.bókolj neki írj szerelmes smsket stb.

vegyél neki egy szál vörös rózsát és mondd meg neki ő életed értelme.sok sikert.(amugy te hány éves is vagy??)

2009. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Őszinte leszek... én amikor így vetettem véget az 1 éves kapcsolatomnak, már rég nem voltam szerelmes a srácba. Az pedig nem volt szép dolog, hogy elmaradoztak a bókok részedről... egy lányt nemcsak megszerezni kell, hanem meg is kell tartani, remélem ez a szakítás jó tanulság volt. Kicsit várj, beszélgess vele közben, aztán pár hét/hónap múlva megpróbálhatod, hátha még szeret.
2009. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
23 vagyok. az első választ nemértem..."azt szeretek mindeketten?" nyomasztó egy érzés...
2009. aug. 3. 11:56
 5/14 A kérdező kommentje:
harmadik válaszadóhoz: És visszaengedted a csávot valaha is? Vagy kerested hogy tanult e a hibából? esetleg örökre véget vetettél? ha örökre véget vetettél, ezt igy is közölted? igy hogy örökre? mert nekem nem örökrét közöltek
2009. aug. 3. 12:05
 6/14 A kérdező kommentje:
még abban a stádiumban van a dolog h 2 napja nem irtam neki. csak mondja hogy majd talizhatunk, otthon pedig letagadtatja magát...köszi az őszinteséget mindenkitöl. sok hibám volt amit nem egy másik kapcsolatba nem akarok ujra megtenni hanem neki szeretnék ujra bizonyitani ....versekkel orchideával, vacsorával ....de nem hagyja...lehet h majd megenyhül...a harag hamarabb múlik mint a szerelem...vagy nem...?! lehet h csak duma az h majd talizhatunk...hogy könnyebben viseljem. egy biztos. hatalmuk van felettünk a csajoknak...de akkor miért féltékeny...na bumm...én meg 5 napja nem ettem...
2009. aug. 3. 12:23
 7/14 anonim ***** válasza:

"én amikor így vetettem véget az 1 éves kapcsolatomnak, már rég nem voltam szerelmes a srácba. Az pedig nem volt szép dolog, hogy elmaradoztak a bókok részedről"


Haha, a csaj annyira nem tiszteli a srácot h élőbe mondja meg neki, csak bunkón telefonon közli, és még a gyerek a hibás ha nem bókol.......ezt úgy nem tudom megérteni ezt a kettős mércét

2009. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jav: azt szeretnétek mindketten. Első válaszhoz.
2009. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a pasik dobják a nőt!egy pasinak olyan mindegy.sok fiunak nincsenek is érzéseik egy nő iránt!
2009. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
már megvan. egy hét mulva talira hívom. ha nem jön, lemondok róla....kutyaharapást szőrével...keresek más(oka)t ha koccoltat (6. napja nem ettem) mert ha telón szakít nem is érdemelt volna bókot...
2009. aug. 3. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!