Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tolakodás ha megkérdezem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolakodás ha megkérdezem hogy van-e párja?

Figyelt kérdés
Ha megtetszik valaki (pl munka kapcsolat miatt találkozunk) és elkezdünk beszélgetni: ki milyen iskolát végzett, mik a tervei stb. illetlenség rákérdezni hogy van-e párja? Én vagyok a nő, tehát a férfitól kérdezném meg.
2012. dec. 22. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%

Hogy illetlenség-e, azt nem tudom, de hogy mindenképpen megváltoztat mindent, az tuti.


A párkapcsolatra való rákérdezés az, ami után kimondatlanul ott lebeg, hogy "mert ha nincs, jelentkeznék a pozícióra".


A másik meg mit tud mondani? Ha van barátnője, ezek után tök kényelmetlen lesz veled beszélgetnie, ha nincs, de nem jössz be neki, még kényelmetlenebb.


A legegyszerűbb, ha megnézed facebook-on. (És még az sem biztos.)

2012. dec. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

Férfiként írom:


Szinte még soha nem beszélgettem úgy nővel, hogy az első öt percen belül, ne tettek volna fel közvetlen, vagy közvetett kérdést a párkapcsolatomra vonatkozólag!!

Ki nyíltabban, ki burkoltabban, de mindenképpen rákérdeztek.

Még azok is, akikről tudni lehetett, hogy "stabil" kapcsolatban élnek.


Erről ennyit!

2012. dec. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igen. A szerelmi élet nekem magánügy. Egyébként úgy tartom, hogyha a munkahelyen vki közelebbi kapcsolatba kerül a másikkal, mármint hogy a beszélgetés alapján szimpatikusak egymásnak, úgyis kiderül vmikor, hogy a másik foglalt-e vagy nem. Ráadásul ha egy nő kérdezi, az meg főleg tolakodás, és elég átlátszó is. Ha a férfi akar vmit, úgyis kezdeményezni fog.
2012. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!