Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyenre emberre férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyenre emberre férfiként tekinteni?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút, nem rég elkezdtem egy kicsit többet érezni iránta, de furcsán viselkedik. Festeti és vasalja a haját, túl kedves, meséket néz, szereti a plüss állatokat, kisfiús arca van. 23 éves, de jóval érettebb a koránál és a kinézeténél. Az egyetlen férfias dolog benne, hogy ért a kocsikhoz és jól vezet. Nem találkoztam még ilyen emberrel. Tetszeni tetszik, de nem tartom férfiasnak a viselkedését. Ti összejönétek vele a helyemben?


21/L


2012. dec. 22. 14:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Melegnek lehet h nem meleg, de az 1000%, h buzı.
2012. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az hogy mit szeret csinálni szabadidejében, miket nézz, vasalja e a haját, az nem függ össze a férfiassággal. Az a fontos, hogy adott szituációban férfiként tud-e viselkedni, pl. hogy mennyire számító az életben, mennyire tud kiállni másokért, nem hisztizik soha. Láttam már olyat, hogy egy nagyon macsó srác folyton panaszkodott a barátnőjének, az meg csak halgatta, az akkor mennyire férfi.
2012. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Külön külön még mindegyik tulajdonság elmegy, még aranyos és vonzó is lehet, ha valakire egy-kettő jellemző. De így együtt azért kicsit nekem sok lenne. :)
2012. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező melyik városban laksz?Nyugi nem én vagyok az a fiú,és nem is ismerek ilyet.
2012. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt,hogy túl kedves??
2013. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem "buzmó" és még csak nem is ratyi egyszerŰen emo és kész
2013. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Buuuza
2013. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De nem buza
2013. jan. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hát, ha neked nem kell, ide jöhet.:D
2014. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!