Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem vagyok normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem vagyok normális vagy mi ez?

Figyelt kérdés
1.5 hónapja vagyunk együtt a párommal, egyszerűen számomra kívül-belül tökéletes pasi. Annyira egy hullámhosszon vagyunk, sok a közös téma, sok bennünk a közös, annyira jól elvagyunk, sok közös programot rendezünk, egy szóval minden jó. Ha együtt vagyunk, akkor úgy érzem, szerelmes vagyok belé, viszont ha külön vagyunk, mondjuk 1-2 napig nem találkozunk, akkor meg elbizonytalanodok. Most is 2 napja nem találkoztunk, hiányzik, meg jó lenne vele lenni, de nem érzem azt, hogy szeretném vagy bármi. Mi van velem??
2012. dec. 22. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

énis szoktam ilyen cipőben járni mostanság... engem is érdekelne a válasz.

amúgy szerintem ez normális dolog, én ezt már megmagyaráztam magamnak.

amolyan kizárom a külvilágot dolog, vagyis annyira hiányzik hogy már fáj, de helyette megpróbálok úgy lenni mintha nem is lenne. így nincs fájó érzés.

2012. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!