Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is ezt gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ezt gondolnátok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon érdekel engem. Ő azt hangoztatta egy közös ismerősnek, hogy a normális nőket szereti, a rib_ncokat rühelli.


Én konzervatív, rendes életű nő vagyok, komoly kapcsolatot keresek, VISZONT a legjobb barátnőmről köztudott, hogy könnyű vérű, ő is tudja.


Nem fogja azt hinni, hogy én is olyan vagyok, csak mert a barátnőm? Most ettől félek.


Befolyásolna ez titeket?


2012. dec. 22. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Igaz szokott lenni a madarat tolláról mondás.
2012. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem befolyásolt, de utólag kiderült hogy jobb lett volna, ha ezt is számításba veszem
2012. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van két lány évfolyamtársam, sokszor vannak együtt, jóbarátok, az egyik többet fogott faszt, mint kilincset, a másikról el nem tudnám képzelni.
2012. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De miért van ez így? Ezen tkintetben a barátnőmmel tűz és víz vagyunk. Én a hűségben hiszek, ő az élet élvezetében.


De ettől függetlenül mindig számíthattam rá. Miért kell ez alapján ítélni? Akkor engem is egy lapra tennétek vele, csak mert barátom? :(

2012. dec. 22. 21:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi 21:48, ez jól esett!
2012. dec. 22. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt munkahelyemen volt egy nő, aki szóba sem állt azzal a kolléganővel, aki köztudottan csalta a férjét. Ő teljes mértékben elítéli ezt a viselkedést és semmilyen szinten nem kerül kapcsolatba a nővel.


Ha te ezzel a csajjal barátkozol, akkor neked elviekben simán belefér ez a viselkedés. Hogy tudná ő megérteni a te felfogásod vagy te az övét? Milyen tanácsokat tudtok adni egymásnak? Miről tudtok beszélgetni?

2012. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem a férfiak a témánk, egy barátság nem csak arról szól.
2012. dec. 22. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
De az ilyen életforma kihat az élet többi területére is.
2012. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos ez egy nagyon jó kérdés. Ha rosszat gondol rólad akkor nagyon kellene pedáloznod, de ha önmagadat adod akkor nem lehet gubanc. Egyébként nem árt ha tudod hogy ismerek egy mondást: "az ember pont olyan mint a barátai". Ha egy ilyen nő a barátod akkor biztos van benne valami ami üti az életformájának a negatívumát. Szóval kétesélyes a dolog, de könnyűszerrel be tudod bizonyítani hogy te vagy a megfelelő. Sok sikert!
2012. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Figyelj, ez azért nem igaz. Engem nem lát férfiakkal, pláne nem mindig mással. Nem flörtölök senkivel, rá sem úgy nézek, hogy felfalnálak. Szóval azért hatalmas különbség van.

Barátnőm házasként csalja a férfjét, az is őt.

Nekem eddig egy 6 éves kapcsolatom volt, senki más. Szerintem ez is méltóan tükrözi a különbséget.

2012. dec. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!